Mahmut Uslu: Beşiktaş ve Galatasaray hakkındaki yorumlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özellikle "Beşiktaş ile Galatasaray'ın dostluğundan hiç şüphem yok! 'Sen şampiyon ol, ben kupayı alayım' diyenler tabii dost olacaklar. Bu laf nereye gidiyor ne amaçla söyleniyor bu nasıl mantık Biz Finalde kimi yendikte kupayı aldık Beşiktaş sadece bizimi yendi şampiyon oldu? Şike sürecinde bizi yalnız bırakan Beşiktaş'ın konuşmaya hakkı yok. Fikret Orman benim sözlerime neden daha önce cevap veremedi? Beşiktaş'ın bize karşı olumsuz tavrı Yenikapı Ruhu'na zarar veriyor. 'Hakemler Beşiktaş'ı kolluyor' sözümün arkasındayım. Hakem hataları hep Beşiktaş'ın lehine yapıldı. Nasıl değerlendiriyorsunuz?

1|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet Galatasaray ve Beşiktaş her zaman dosttur. Ama bu iki takımın maçlarda şike yapıyor anlamına gelmez.

Geçmişte bir kaç kez bjk fenerbahçeyi yenip galatasaraya yenilince şampiyon galatasaray olmuştu ama bu sadece bir tesadüf. belkide bu tesadüfler nedeniyle besiktasi seviyorum 😊😊😊

0|1
    0|1
    • 2ay

benim için fb ne ise bjk de o biz olamıyosak şu olsun demem beni alakadar etmez mesela tabiki dost olunucak Kasımpaşa ilede Fenerbahçe ilede bu spor ancak saha içinde rakip rekabet olacak zatn bu yöneticilerin böyle açıklamaları ortamı geriyor.

• 2ay

Mahmut uslu şike imasında bulunmuş şakacı herif

• 2ay

Teşekkür ederim EİG için renktas ❤💛👍

En İyi Erkek Görüşü

• Yakında Mahmut Uslu tarih olacak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir takım dost değil bence

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeterince boş konuşmuş ama bunu başarısız kulüpler gündemi değiştirmek için yaparlar
    Daha önce Beşiktaş i fb ile yakın göstermeye çalışanlar vardı , kafa ayni.
    3 büyükler asla dost olamaz , fırsatını bulunca birbirilerinin kuyusunu kazar. Birbirlerine mac satıp almazlar. Hakem konusunda tarihe bakarsa en fazla mağdur olan takimdir Beşiktaş , anadolu kulüplerinden biri dese hak veririm de özellikle fbli yöneticinin dert yanması gülünç geliyor
    Beşiktaş 'ın Beşiktaş tan başka dostu yoktur

0|1
    0|0
  • surekli birbirlerini elestiren surekli gazetelere. mulakatlar veren yoneticiler takimlarini nasil gelistirecegini dusunselerdi simdiye Avrupada ilk 20 takim icerisinde bir takim olurdu Türk olarak

0|1
    0|0
  • Neden mi bunu dedi.
    Gs Bjk maçından sonra şike yaptı diye Cordobayı gönderen Bjk.
    Gs Bjk maçında 3 e 2 gol gidiyor Sergen geri dönüyor.
    Bjk Bursa şampiyon olsun diye Toraman kendi kalesine gol atıyor.

0|2
    0|0
    • 2ay

O Beşiktaş'ın sorunu bizlik birşey yok öyle birşey kasten yapıldıysa söylediğin maçları biliyorumda kasten olduysa.

• 2ay

Bizle kimse kardeşolmaz hep karşımızda durur.

• 2ay

Fbjkliler vardı buralarda taki bjk geçen sezon şampiyon olup Aziz Yıldırımın açıklamalarına kadar kimse kimseyle kardeş olmaz zaten merak etme rekabet tabiki olucak ama spor bu dostlukta olucak beni alakadar etmez söylediğin şeyler doğruysa yani doğruda kasten yapıldıysa bunun muhatabıda biz değiliz.

• doğru demiş

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne konuda?

• 2ay

Kesinlikle öyle birşey yok Galatasaray olmuyorsa kim olursa olsun beni alakadar etmez bazılarında olabilir.

• 2ay

herkeste var demedim ama çoğunluk böyle bildiğin gibi

• söylediklerinin hepsine yanlış demekte yanlış

0|1
    0|0
Yükleniyor...