Sulu derbiden neler hatırlıyorsunuz?

Galatasaray Fenerbahce yer Ali Sami Yen. Şansal BBüyükaganında dediği gibi utanç gecesi

Bu görüntülerde hepsi mevcut

• Atılan binlerce su
    9% (1)20% (2)14% (3)Oy Ver
  • Sökülen koltuklar
    27% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • Oyuncu kavgaları
    9% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Polisin linç edilmesi
    18% (2)10% (1)14% (3)Oy Ver
  • Hepsi
    37% (4)70% (7)53% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanki futbol değilde savaş meydanı. Allah akıl versin. Adam gibi izlemeyi öğrenemediniz.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol terörü ve insanları futboldan soğutan utandiran görüntüler
    O gün polise el kaldıranlar eminim sağda solda vatan millet sakarya ayaklarına yatıyorlardır

1|1
    1|4
    • 2ay

Başlarım onların vatan sevgisine

Kızlar Ne Diyor 3

• bir gün coğrafya dersinde hoca Türkiye ne zaman gelişicek demişti bende "futbolu adam akıllı izlediğimiz zaman" demiştim ve sınıf gülmüştü bana saçmalamışım gibi şu an bu video söylediğimin kanıtı.

1|0
    0|0
  • Polise askere saldırana yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Bazı üniversitelerde eğlence amaçlı su savaşları yapılıyor :D
    Bunlar birşey değil, asıl korkunç manzaralar Galatasarayın Kadıköyde şampiyon oldugunda stadın ateşe verilmesi, polis araşlarının ters çevrilmesi ortalıgın savaş yerine çevrilmesiydi.
    Bursanın şampiyon oldugu sezonda, önce şampiyon olduk diye timsah yürüyüşü yapan fener taraftarları, stadı ateşe vermişti 5 tane itfaye arabası gelmişti stada.

2|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Mecidiyeköyde farklı bir oluşum birazda değişik türden insanlar vardı malesef bende çok maç izledim fulyaya doğru neler olurdu futbola yakışmayan görüntüler.

0|0
    0|2
    • 2ay

Neyi değişik

• 2ay

Çok detaya girmeye gerek yok uA o zamanlardan günümüze çok değişti ama hala aynı kafada olan taraftar grupları var uA değişti derken içlerinde yine var yok değil kavga güültü yanlısı insan ama kemik kitleden bağımsız mesela derbi günü bende istiklaldeyim beyoğlunda tabi her yer sarı kırmızı ama arada Beşiktaşlılarda var tek olay görmedim ya da sataşma laf atma aynı çoğunluk farklı gruplarda olsa kavga çıkma olasılığı çok yüksek yani bazı şeyler kemik kitlede aşıldı ama hala var yok değil.

• 2ay

Konyadaki olayları yapanda ua

• Futbola futboldan başka anlamlar yukl3ndiginden dolayı böyle oluyor hepsi

0|0
    0|0
  • 2|2
    1|2
    • 2ay

Bunlar oldu diye sizinki normalmi oluyor

• 2ay

Hayır.
      Bu kepazeliğin, bu terörizmin yanında Ali Sami Yen'de olanlar incir çekirdeğini bile doldurmaz demek istiyorum

• Tarih 12 Mayıs 2012
    Galatasaray Kadıköyde Şampiyon olarak ezeli rekabeti bitimiş.
    Işıkları kapattılar yetmedi.
    Sahayi suladılar yetmedi.
    Polis arabalarını linç ettiler.
    Esas utanç verici tablo budur

1|2
    1|3
Yükleniyor...