Fenerbahçe vs Feyenoord?

Sizce perşembe günü kim kazanır veya maç berabere bitermi neden?

Feyenoord 21 maçtır yenilmiyor iyi bir kadrosu olmadığını düşünüyorum ama mücadeleci bir kadrosu var özellikle dirk kuyt en etkili oyuncuları. Fenerbahçe'ye gelirsek son 2 maçtır hucum zenginliği beni umutlandırdı ve yediği 2 golde bireysel hatalar var yok artık denilecek hatalardan geldi. bana kalırsa Fenerbahçe yenilmez ama yenemezde maç berabere biter.

• Fenerbahçe kazanır
    60% (3)39% (9)43% (12)Oy Ver
  • Feyenoord kazanır
    40% (2)43% (10)43% (12)Oy Ver
  • Berabere biter.
    0% (0)18% (4)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Feyenord son 7 maçını kazanmış, dünde rakibini 5-0 ile geçmiş, birbirini tanıyan ve takım oyununu iyi becerebilen bir ekip bunun tam tersi Fenerbahçe ise tam oturmuş bir futbol yok. Zaman geçtikte her şey oturacak gibi. Maçın bazı anlarında çok akıcı ve ümit veren bir futbol sergilerken bazı anlarında sıradan bir takım görüntüsü veriyor. Zorya maçı ölçü değil bence avrupada iyi oynayan istekli bir Fener var. Ben galibiyeti Fenerin alacağını düşünüyorum, rakibi zorlayacaktır. Bu puan maçı oldugu için beraberlikte kötü sonuç olmaz eğer yenemiyorsan yenilmiyeceksin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Deplasmanda zayıf rakibe puan bıraktıktan sonra içerde Feyenordu yenmesi lazım sonra İngiltereye gidecek çünkü orda şansı çok çok düşük ancak Feyenord disiplinli takım %40 beraberlik %30 %30 galibiyetlere veriyorum yani beraberlik bir tık ağır bassada Fenerbahçe'nin işine yaramaz pek.

0|0
    0|2
  • Ezer geçeriz

0|2
    0|0
  • 3.1 ya da 2.1 alıcaz

0|1
    0|0
  • Şampiyonlar ligi gibi

0|0
    0|0
  • Fenerliyim de feyenoord yener