Kahvaltidan once pilates?

Haftada üç gün pilates yapiyorum top ve pilates bandim var.. ağırlik kullanmiyorum..50 dakika falan sürüyo.. benim aklima takilan şu aç karna yapinca yag degil kas kaybedilir deniyo.. gercekten boylemi? Genelde kahvaltidan bir iki saat sonra oneriliyo ama o kadar vaktim yok.. biseyler atistrp yarim saat sonra baslamayi denedim o sirada da geri yatasim geliyo.. kas kaybediyosam bir anlami yok yapmamin.. bilgisi olanlar aydinlatirsa cok sevinirim :))

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• kim diyor onu? yahu kası oluşturmak çok çok zor birşey iken kaybetmek bukadar basit olabilir mi? öyle birşey yok var olan kası kaybetmenin fizyolojık acıdan tek bır nedenı vardır oda gereklı beslenmeyle desteklemezsen.. şimdi bak kısaca sana mantıgını anlatayım.. biz spor yaparak kaslarımızda bır yıkım meydana getırıyoruz yanı kas hucelerını olduruyoruz kas geliştirmek br duvar örmek gibi duüşün bu hucelerın tekrra yerın egetırılıp konulması ıcın amınoasıtlere ıhtıyacları vardır bunuda yedıgımız proteınden alıyoruz.. yanı bu duvarı oluşturacak tuglalar gıbı dusun.. sen şimdi sabah sporunu yaptın ac karnınla daha sonra gun ıcersınde yıprattıgın kaslarını proteınle beslediğin taktirde kas yıkımına ugramayacaksın ok.. korkun olmasın

1|0
    0|0
  • Pilatesini bitirdikten hemen sonra sindirilen proteinlerden almaya calis.

1|0
    0|0
  • Harika ya neguzel genelde kadinlar pek yapmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...