Macfite gidenler var mi?

Cogunluk memnun gorunuyor ama deneyimlerinizi anlatabilir misiniz ortami nasil falan? ilk gun nasil geciyor yardimci hocalar ilgileniyor mu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hocalar ılgılenmıyor oyle bır beklentın olmasın.. zaten cok nadırdır suslu salonlarda hocaların ılgılenmesı.. ancak özel hoca tutarsan öyle ılgılenırler yanı olay paraya baglı.. bunun dısında merdiven altı dedgımız salonlarda ılgılenenler olur yardımlasşma olur.) ortamı guzel iş cıkış saatlerı cok kalabalık oluyor yalnız.. erkellerın bakışlarına aldırma sen kulaklıgını tak muzıgını dınle işine bak sadece rahat ol

0|0
    0|0
    • merdiven alti biyer mi tavsiye ediyonuz yani daha cok?

• dogru soyluyosunuz cok tesekkurler yorum icin :)

• rica ederim başarılar dilerim

Erkekler Ne Diyor 15

• Bursa Carrefour macfite gittim iki sene önce çok memnundum çok sıcak bir ortam ama eskiden ücretsiz personel trainer yoktu kesinlikle salonu tavsiye ederim sistem çok güzel günde 3 kez girebiliyorsun değişik aktivite ve dersleri var pek it kopuk yok sabah 7 akşam 11 açık

0|0
    0|0
    • degerlendiricem yorum icin cok tesekkurler

• Rica ederim Kardrşim evime yakın olsa hiç düşünmeden bir senelik abonelik alırım.

• bu yaka macfitte çalışan öğretmen arkadaşlım var :D :D
    öküz gibi kendisi hahahahaha çokta memnun

0|0
    0|0
    • calisanlar genel olarak oyle sanirim ama musteriler memnun mu o daha onemli galiba :)) bide ilk gidenler icin ilgililer mi siz biliyo musunuz?

• o kadar ayrıntı bilmiyorum , zorladıklarını biliyorum ama tabi can istemiyorsa nereye kadar zorlayabilir ki sizi :) veya başkasını :) gidip konuşun o arkadaşın ismini de özelden yazbilirim size. buradan yazamam takdir edersiniz herhalde :)

• tabiki takip ediyorum hemen

• Tanıdıklar gidiyor memnun gibiler.

0|0
    0|0
  • güzel git

0|0
    0|0
    • peki cok tesekkurler yorum icin

• evine en yakın yere git popüler her yer zaman içinde pişmanlık getitir.

0|0
    0|0
    • evime en yakin yer hijyenden uzak pis bir yer ondan sonra en yakini macfit.. yoksa populer olsun takintim yoktur daha once baska salonlara gittim ama o zaman ogrenciydim baska sehirdeydim simdi memlekette en yakina bakiyorum.

• tesekkurler sizede iyi sporlar :)

• bende çoooooooook teşekkür ederim. bu kadar sportif bir kızı görmek isterdim ama nasip olmadı :(

• Vamos a gidiyor ama macfite te iyidir. Nerdekine gidiyorsun.

0|0
    0|0
    • daha gitmiyorum iste kaydolmadan sorayim dedim ama olursa antalyada gidicem

• Hımm. Antalya daki macfite hakkında yorumu Antalya da gidenlerden alırsak iyi olur. Çünkü kalite şehir içi 2 şube arasında bile değişebiliyor.

• haklisiniz.. ben kurumsal bir yer oldugu icin ilgi ve alakanin muhtemelen asagi yukari ayni olabilecegini dusunmustum

• İlgi için ek para spor bilgisi olan mutlu olur tabi :D

0|0
    0|0
    • anliyorum tesekkur edrim yorumunuz icin

• Rica ederim spor yapana can feda:D

• :))

• macfitlerin büyüklüğü degisiklik gösteriyo yinede kadınlar icin en iyi secenekler arasinda hem üyeliğinizi de istediginiz zaman iptal edebilirsiniz taahhüt gibi şeyleri yok

0|0
    0|0
    • yillik uyeligi daha uygun yani 6 ay devam edip iptal edersem ustunu odemem gerekmiyor oyle mi

• ya o konuda da haklisiniz ki bu bir yilin icinde havanin iyi oldugu zamanlar da olucak o zaman salona gitmek gereksiz oluyo... aylik yapayim madem bakarim sonrasina.. tekrar saolun

• aynen devamlilik sart tabi ama arada değişiklik istiyceksin illaki o yuzden oylesi daha iyi. tekrar rica ederim

• O ney

0|0
    0|0
  • kesinlikle tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • peki yorum icin tesekkurlr

• çok ilgisiz ve alakasızlar hep özel ders vermek için seni cıkmaza sokuyorlar daha farklı biryerlere bakmalısın.

• anliyorum bunu aklimda bulundurcam saolun

• Bende 2 sezon gittim, gayet güzel. Fakat artık kapalı ortamda sporu sevmyiorum. Bu yüzden bıraktım.

0|0
    0|0
  • yahu ben de düşünüyorumda bilemiyorum eve uzak şimdi orası ama iyi diyorlar

0|0
    0|0
  • Hillside i dene

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
    • yorum icin tesekkur ederim aklimda bulundurucam

• Antalya'yı bilmem git bir ay dene derim, ortamı seversen devam edersin zaten.

• haklisiniz cok tesekkurler

• Tüm arkadaşlarım piyasa için gidiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç gitmedim

0|0
    0|0
    • peki yorum icin tesekkurler yinede :)

• Rica ederim 😊

• o ne

0|0