Macfite gidenler var mi?

Cogunluk memnun gorunuyor ama deneyimlerinizi anlatabilir misiniz ortami nasil falan? ilk gun nasil geciyor yardimci hocalar ilgileniyor mu?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• hocalar ılgılenmıyor oyle bır beklentın olmasın.. zaten cok nadırdır suslu salonlarda hocaların ılgılenmesı.. ancak özel hoca tutarsan öyle ılgılenırler yanı olay paraya baglı.. bunun dısında merdiven altı dedgımız salonlarda ılgılenenler olur yardımlasşma olur.) ortamı guzel iş cıkış saatlerı cok kalabalık oluyor yalnız.. erkellerın bakışlarına aldırma sen kulaklıgını tak muzıgını dınle işine bak sadece rahat ol

0|0
    0|0
    • 2ay

merdiven alti biyer mi tavsiye ediyonuz yani daha cok?

• 2ay

dogru soyluyosunuz cok tesekkurler yorum icin :)

• 2ay

rica ederim başarılar dilerim

Erkekler Ne Diyor 15

• Bursa Carrefour macfite gittim iki sene önce çok memnundum çok sıcak bir ortam ama eskiden ücretsiz personel trainer yoktu kesinlikle salonu tavsiye ederim sistem çok güzel günde 3 kez girebiliyorsun değişik aktivite ve dersleri var pek it kopuk yok sabah 7 akşam 11 açık

0|0
    0|0
    • 2ay

degerlendiricem yorum icin cok tesekkurler

• 2ay

Rica ederim Kardrşim evime yakın olsa hiç düşünmeden bir senelik abonelik alırım.

• bu yaka macfitte çalışan öğretmen arkadaşlım var :D :D
    öküz gibi kendisi hahahahaha çokta memnun

0|0
    0|0
    • 2ay

calisanlar genel olarak oyle sanirim ama musteriler memnun mu o daha onemli galiba :)) bide ilk gidenler icin ilgililer mi siz biliyo musunuz?

• 2ay

o kadar ayrıntı bilmiyorum , zorladıklarını biliyorum ama tabi can istemiyorsa nereye kadar zorlayabilir ki sizi :) veya başkasını :) gidip konuşun o arkadaşın ismini de özelden yazbilirim size. buradan yazamam takdir edersiniz herhalde :)

• 2ay

tabiki takip ediyorum hemen

• Tanıdıklar gidiyor memnun gibiler.

0|0
    0|0
  • güzel git

0|0
    0|0
    • 2ay

peki cok tesekkurler yorum icin

• kesinlikle tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • 2ay

peki yorum icin tesekkurlr

• 2ay

çok ilgisiz ve alakasızlar hep özel ders vermek için seni cıkmaza sokuyorlar daha farklı biryerlere bakmalısın.

• 2ay

anliyorum bunu aklimda bulundurcam saolun

• İlgi için ek para spor bilgisi olan mutlu olur tabi :D

0|0
    0|0
    • 2ay

anliyorum tesekkur edrim yorumunuz icin

• 2ay

Rica ederim spor yapana can feda:D

• 2ay

:))

• Vamos a gidiyor ama macfite te iyidir. Nerdekine gidiyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

daha gitmiyorum iste kaydolmadan sorayim dedim ama olursa antalyada gidicem

• 2ay

Hımm. Antalya daki macfite hakkında yorumu Antalya da gidenlerden alırsak iyi olur. Çünkü kalite şehir içi 2 şube arasında bile değişebiliyor.

• 2ay

haklisiniz.. ben kurumsal bir yer oldugu icin ilgi ve alakanin muhtemelen asagi yukari ayni olabilecegini dusunmustum

• evine en yakın yere git popüler her yer zaman içinde pişmanlık getitir.

0|0
    0|0
    • 2ay

evime en yakin yer hijyenden uzak pis bir yer ondan sonra en yakini macfit.. yoksa populer olsun takintim yoktur daha once baska salonlara gittim ama o zaman ogrenciydim baska sehirdeydim simdi memlekette en yakina bakiyorum.

• 2ay

tesekkurler sizede iyi sporlar :)

• 2ay

bende çoooooooook teşekkür ederim. bu kadar sportif bir kızı görmek isterdim ama nasip olmadı :(

• macfitlerin büyüklüğü degisiklik gösteriyo yinede kadınlar icin en iyi secenekler arasinda hem üyeliğinizi de istediginiz zaman iptal edebilirsiniz taahhüt gibi şeyleri yok

0|0
    0|0
    • 2ay

yillik uyeligi daha uygun yani 6 ay devam edip iptal edersem ustunu odemem gerekmiyor oyle mi

• 2ay

ya o konuda da haklisiniz ki bu bir yilin icinde havanin iyi oldugu zamanlar da olucak o zaman salona gitmek gereksiz oluyo... aylik yapayim madem bakarim sonrasina.. tekrar saolun

• 2ay

aynen devamlilik sart tabi ama arada değişiklik istiyceksin illaki o yuzden oylesi daha iyi. tekrar rica ederim

• Bende 2 sezon gittim, gayet güzel. Fakat artık kapalı ortamda sporu sevmyiorum. Bu yüzden bıraktım.

0|0
    0|0
  • yahu ben de düşünüyorumda bilemiyorum eve uzak şimdi orası ama iyi diyorlar

0|0
    0|0
  • O ney

0|0
    0|0
  • Hillside i dene

0|0
    0|0
    • 2ay

hillaide yok galiba burada hic denk gelmedim

• 2ay

Orda var mi bilemedim

• 2ay

dogrudur olabilir cok tesekkurler yorum icin

• Berbat

0|0
    0|0
    • 2ay

yorum icin tesekkur ederim aklimda bulundurucam

• 2ay

Antalya'yı bilmem git bir ay dene derim, ortamı seversen devam edersin zaten.

• 2ay

haklisiniz cok tesekkurler

• Tüm arkadaşlarım piyasa için gidiyor

0|0
    0|0
    • 2ay

hmmm anladim cok tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç gitmedim

0|0
    0|0
    • 2ay