Ona nasıl ulaşayım ?

buradan biriyle tanışmıştım iyi anlaşıyorduk arkadaş olmuştuk sonra hesabı kapandı onun ama telefondan da mesajlaşıyorduk message me programıyla o programda telefon numarasını vermene gerek yok bilmeyenler için söyleyeyim.neyse birkaç ay sonra teknik bir arızadan sonra o benim mesajlarımı göremedi.ama ben onunkileri gördüm.onu engellediğimi sandı ve iletişim tamamen kesildi.ufak bir tartışmadan sonra bunun olması onun böyle düşünmesine yol açtı

kendisi 18 yaşında dershanesini biliyorum adını biliyorum , ne biliyim ygs den aldığı puanı da biliyorum.ve birkaç şey daha biliyorum :/ dershanesini arayıp rehberlik servisine bağlanıp ona ulaşmaya çalışayım mı ? ne diyim rehberlik servisine ? az sonra arayacağım ama ne diyeceğimi bilmiyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• rehberlik servisini arayıp kızı sorarsan yanlış anlaşılır çünkü onlar kızın ailesi ile görüşür ailesi de numarasını bilir ama sen sorarsan 'hayırdır' derler :D bence dershaneye git sen direk

0|0
    0|0
    • aynı şehirde değilim ama

• pazar günleri sabahları dershaneye gittiğini biliyorum şu an dershanede :/ dediğin güzel bir plan uygulacağım.derim acil önemli çok önemli ulaşmam gerek diye :)

• evet öyle yap kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...