Hergece uyuduğunuzda rüya görür müsünüz?

Arkadaşlar her ne kadar insanlar yok bir olay yaşadığınızda ya da bilinçaltınızda birşeyler olup uyuduğunuzda sıklıkla rüya görürsünüz deselerde pek inanmıyorum çünkü nerdeyse ben her gece yattığımda uykumun arasında rüya görüyorum çok garibime gitmeye başladı bu durum sizde her gece uyuduğunuzda rüya görürmüsünüz ?

• Evet
    82% (14)20% (1)68% (15)Oy Ver
  • Hayır
    18% (3)80% (4)32% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hergun rüya goruyorum ve hiç bir zaman unutmuyorum. Gecen hafta hangi rüyaları gordugumu hatırlıyorum :) Hayalgücü geniş insanların rüya gormesi mümkün. Her insan görür fakat hatırlaması önemli. Rüyalara karşı ilgi oldugumdan dolayı 5 yıl once rüya tabirleri kitabı aldım. Hergun kullanmaktan kitap heba oldu :D Kitapta binlerce ipucu ve anlamları var. Her seferinde farklı yorumlar alıyorum.

Gördüğüm rüyalarımın çoğu gerçekleşiyor. Bazende dejavu yaşamama sebep olabiliyor. Ciddi ruyalar en erken aynı gunde gerçekleşirken , kimileri 6 ay sonra gerçekleşiyor. Örnek vereyim aynı gün içinde gerçekleşen ruyanın kitapta yorumu şuydu Çok yakında sevdiğin birşeyin bozulmasına sebep olacagını ve sonradan mutlu olacagını yazıyordu. Aynı gün içerisinde laptopumu bagaja koydugum için arızalandı :D Fakat format atılınca düzeldiğinde sevinmiştim çünkü laptop 2 haftalıktı.

Kötü rüya desek hangi rüya gordugumu iyi hatılamıyorum çünkü 3 yıl onceydi. Kitapta yakın bir zaman içerisinde çok yakın akrabalarından birini kaybedeceğini işaret etti. Düşündüm kim olabilir en fazla anneannem gidebilir dedim. Ertesi gun benden 2 yaş buyuk olan kuzenim fenalaşıp hastaneye kaldırıldıgını öğrendim. Ve aynı gun içerisinde kuzenimin öldüğünü sölediklerinde şoka girmiştim. Sadece bunlar değil bir çok ruyalar var. Arkadaşlarla aramız bozulacagını belirten rüyalar , 5 yıl onceki flört ettiğim kızın beni aldatacagını öğrenip ve yine ertesi gun aldatıldıgımı farketim yakaladım :)

İnanmayabilirler. Fakat araştırıp görsünler , bilimsel olarak araştırılmış bir çok insanlar rüyaların geleceği ile bağlantılı oldugunu söyleniyor. Kimileri dejavu yaşıyorlar. 1 kere dejavu yaşadım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Rüyalar, Dünyevi, Rahmani ve şeytanidir..

Her zaman görülebileceği gibi, zaman zmaan da görülebilir..

Rahmani rüyaları görmek ise çok zordur... Manevi Halleri yüksek olan ve yaşantısına dikkat edenlerin görmesi umulur...

Fazla takılmamak gerekir ruyalara...

1|0
    0|0
  • aslında ne kadar cok dusunursen dusun bıseyı onun ruyasını goremeyebılırsın.fakat bilincinde gerçekten iz bırakmış şeyleri zaman içinde reelde hatırladıkca rüyanda görebilirsin.ama rüyalar enteresan şeylerdir rüyanda gördüğün şeyin gerçek olabiliteside yüksek.ben şu son 1 haftadır uyuyabildiğim günler eski kız arkadaşımı görüyorum çok net sözleri gülüşü çok eğlenceli ama uyandığımda sanki şifreli yayına geçmiş gibi sözlerin hiçbirini hatırlayamıyorum

1|0
    0|0
  • 2 haftada 1 falan ama kimileride insan gördüğü rüyayı bilinçli olmadığı için unutur derler hepsini hatırlayamaz. nekadar doğrudur bilmem

1|0
    0|0
  • evet her gece goruyorum nerdeyse :) ne kadar zekısen o kadar cok ruya gorurmussun

1|0
    0|0
  • hayır nadiren rüya görüyorum ve kimseye anlatmıyorum.

1|0
    0|0
  • Dün gece Adriana' ileydim bebik, gerisini sen düşün :D

1|0
    0|0
  • sureklı goruyorum uyanıncada hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Her gece uyudugunuzda mutlaka rüya görürsünüz

ama hatırlayıp hatırlamamanız ayrı bir meseledir

1|0
    0|0
  • genelde

1|0
    0|0
  • her gece ruya görmem

1|0
    0|0
  • çoğu zaman rüya görürüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Her gece rüya görmem ... Ama gördüklerimide kimseye anlatmam ...

1|0
    0|0
  • Kimi zaman her gece görürüm kimi zaman hiç görmemmm.:))

1|0
    0|0
  • Her gece rüya görürüm.

1|0
    0|0
  • Bazen görürüm..Olaylar netse hatirlarim..Birkac defa da rüya icinde rüya durumu olmustu, Inception filmini animsatmisti o rüyalar..

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • evet genelde görürüm

1|0
    0|0
  • Gözlerimi kapattığım her an rüya görürüm.

1|0
    0|0
  • Ben de nerdeyse her gece ruya goruyorum.

1|0
    0|0
  • evtt goruyorumda durunca unutuyorum cou zaman ne gordu ben ya diyib kiziyorum kendime

1|0
    0|0
  • Hayir uzunca bi zamandir ruya gormuyorum.

1|0
    0|0
  • her gece görürü insan sadece hatırlamazsın

1|0
    0|0
  • Hele son günlerde 10 dk uyusam ruya goruyorm

0|0
    1|0
  • evet genellikle görüürüm

0|0
    0|0
  • evet görürüm

0|0
    0|0
  • Görmüyorum. Daha doğrusu sanırım görüyorum ama hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • çok net hatırlamadıklarımla beraber, rüyasız geçtiğim gece yok gibi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...