Lütfen şu viteslere bakıp anlatır mısınız ne işe yarar bunlar kaçta olması gerekir?

Lütfen şu viteslere bakıp anlatır mısınız ne işe yarar bunlar kaçta olması gerekir?
Soldaki 1den başlıyor 7ye kadar

Sağdaki de 3den başlıyor 3-2-1

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• vites kullanımı önemli tabiki, bisikletine zarar verirsin yanlış kullanımda

şu kullanıma ideal derler ama ben 1 eksik ve fazlasını da kullandığım oluyor, alışmak lazım
    1 1-2-3
    2 3-4-5
    3 5-6-7

geçişlerde de sıraya dikkat etmeye çalış ama kullandıkça öğrenilir zaten şimdi kafa karıştırmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok sağol sıralama için, deneyeceğim hepsini ben genelde kaldırımda sürüyorum bu arada bilmiyorum onun için ayarlamam gereken hangisi ya da fark eder mi

• 2ay

Ben daha bisiklet kullanmayı bile bilmiyorum ki çocukluk hayalimdi 18 yıl sonra ilk defa aldırdım :) bide kaldırım boşken ordan gidiyorum karşıdan insanlar geliyorsa tabi kenara çekilip bekliyorum. Yinedw hatalıymısım demekki, öğrendikten sonra yolun kenarlarında gitmeye çalışırım

• 2ay

doğru yoldasın o halde, yayalardan itiraz eden olursa yeni başladım idare et dersin :)

Erkekler Ne Diyor 10

• en yumuşağı iki taraf da 1 olacak şekildedir en serti ise sağ taraf 3 sol taraf 7 olacak şekilde

aynı zamanda son hız çevirdiğinde en hızlı sağ taraf 3 sol taraf 7, çok hızlı çevirdiğinde en yavaş gideceğin vites ise sağ sol 1 olacak şekildedir

1|0
    0|0
    • 2ay

7de durunca son hız ceviremem sanırım extra güç gerektirir :) çok teşekkürler bu arada.

• 2ay

aynen öyle ne kadar ne kdar sert o kadar zor çevirirsin ama o kadar da hızlı gidersin

• 1 1 yaparsan cabuk hızlanır yavaş gider
    7 1 veya 3 yaparsan yavaş hızlanır hizlı gider

1|0
    0|0
  • hayatında hiç bisiklete binmemişsin sana nasıl anlatsak şu an boş.

0|0
    1|0
    • 2ay

Binmedim evet ayıp bişey mi herkes gibi şanslı değildim şu yasa gelmissin daha insan olmayı, nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun. Boş insanın her dediği haliyle boştur haklısın.

• Bisiklet vitesi işte kendine göre sürerken ayarlanır

0|0
    0|0
  • vites yükseldikçe ağarlaşır

0|0
    0|0
  • 1 de = )

0|0
    0|0
  • Ahhaaaaahahaahahaahahaaha iyi güldüm araba değilki bu kafana göre 😂😂😂😂😀😀

0|0
    0|0
  • İlki çark sayısını artırıp düşürüyor.
    İkincisi zinciri pedal makarasının doğrultusuna getiriyor.

0|0
    0|0
  • Soldakiyle sağdakini çarp

0|0
    0|0
  • Güldürdün :Dd yokuş yukarıysa deneye deneye en hafife al onun dışında normal kullan işte :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...