Spor programı yaptım kendime. Sizce mantıklı ve faydalı mı?

Merhaba 1.65 boyunda 58 kiloyum. Fakat kilom göbek ve bel çevresinde toplanmış durumda. Bu durumdan çok rahatsızım. Hem kilo vermem hem sıkılaşmam hem de duruş bozukluğumu düzeltmem gerekiyor. Bende kendimce bir program oluşturdum. Fakat doğru ve faydalı mı? Bu konuda şüphelerim var. Bu yüzden sormak istedim. Ben eve 6 da geliyorum. Az kalorili bir akşam yemeğinden sonra 45 dakika yürüyüş, eve gelince dik duruş egzersizleri ve göbeğimi eritmek için mekik çekmek gibi bir program yaptım kafamda. Ve bu programı bir gün arayla uygulamak zorundayım. Sizce mantıklı mı ve bana faydası olur mu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle öğünu ant sonra yemelisin çünkü eve geldiğinde ac olucaksin ve miden bos oldugundan kullanican kalori depodan yani yağlardan kullanilicak bu yuzden kesinlikle ac karnina yap egzersizleri sonrasinda baya dusuk kalorili sadece mideni doldurucak seyler ve protein tuketebilirsin. light ton balikli salata mesela iyi tercih olur. onun dışında yurumek yerine bisiklet daha iyi olur tempolu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anca yerinde sayarsın
    Kardiyo yapmadan o çektiğin mekiğin bir faydası olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mekik göbek eritmez 45 yürümek yerine koşmanı tavsiye ederim sağa sola dönüş hareketleri göbek eritmede faydalı olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Uzun zamandır yürüyüş yapmıyorum. Hemen koşuyla başlarsam tıkanırım diye düşünüyorum.

• 2ay

Yarım saat koş ama koş etkili olur emin ol

• duruşu düzeltmek için en etkilisi plates

0|0
    0|0
  • Olur denemelisin mutlaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...