Bir bayanın ya da bir erkeğin yüzünün çocuksu olması dikkatinizi çeker mi

arkadaşlar bir bayanın ya da bir erkeğin yüzünün çocuksu olması hoşunuza gider mi daha mı kadınsı ya da daha mı adam gibi olmalıdır :))

Güncellemeler:
Gizliliğimi kaldırıyım da fotoğrafımdan yorumlayın bakayım :)
Ya arkadaşlardan bazıları gerçekten saçmalıyor ben güzelim demedim ayrıca hıcte kendımı ovmeyı sevmem.. vee fotoğrafta ağırbaşlı çıkmışım onun dısında cocuksu olduğumu söylerler

0|0
16|39

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet güzel bir yüzün var. Çocuksu görünmek kimilerine çok yakışıyor, çok tatlı oluyorlar ama bazılarına yakışmıyor. Sen şirin görünüyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Eskiden beri bize güzelliğin hep oran, denge ve simetri ile alakalı olduğu anlatılmaya çalışılıyor. Güzellik bize keyif veren ve hayran kaldığımız form ile oranların karışımı, kalıp ve hacim arasında bir dengedir. Aslında her iki tanımda da doğruluk payı var. Çünkü güzellik herkese göre değişen, tamamen psikolojik bir bakış açısıdır.” diyor. Güzelliğin tek başına değil, ona bakan gözde ve zihinde var olduğunu belirten : “Bana kalırsa güzellik insanı sevindiren bir şey. Ancak bir insanı sevindiren, başka bir insanı da sevindirecek diye bir kural yok. Çünkü güzellik tamamen bireysel bir his. İşte bu anlayış, estetik ameliyat yaptırmayı düşünen kişiler tarafından çok net bir şekilde kabul edilmeli.”

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını yorumlamak istemiyorum.

Bugün yeterince insanı kırdım.

Ama böyle bir cesaret için yeterli bir şeklin yok.

Çocuksudan çok biraz daha ebl ya da neyse yorum yok dedik.

0|0
    0|0
  • Çocuksu bir yüz hattına sahip değilsin. Çocuksu yüz hatları iyi olabilir fakat sübyancı damgası da yemek istemem.

0|0
    0|0
  • hatunda olunca okşamak dokunmak çok tatlı oluyo ama erkekte öyle bir yüz görmedim ben dokundugun an zaten sakallar bakımsız bahçe dikenleri gibi anın büyüsünü bozuyo tabi buradan erkek yüzü okşamışım manasını çıkarmayın öyle düşünüyorum sadece ona göre :D

0|0
    0|0
  • kadına çocuksuluk giderde erkekte biraz oğlan durur

0|0
    0|0
  • bir çok kişi için tercih edilebilecek bir şey

ayrıca ilerleyen seneler için yaşı gizleme açısından avantaj :)

0|0
    0|0
  • Hiç çocuksu değişin,24 yaş civarında olgun bir kadınsın,agır başlısın,

0|0
    0|0
  • Yüzü çocuksu sevimli kadın severim ama aklı çocuksu olmamak şartıyla aman aman derim. bknz :yandı gülüm keten helva :P

0|0
    0|0
  • benımde baby face oldugumu soylerler ama avantaj değil bence cogu yerde ama bilemedim :D

1|0
    0|0
  • Bebek yüzlüden ziyade güzel olsun, seks olsun daha iyi. Fotoğrafı yorumlayın demişsin. Bana göre güzel değilsin. Belki başkasına göre güzel olabilirsin göreceli bir kavramdır sonuçta. Bana kilolu gibi geldin. Açıkca söyliyim erkekler kilolu birine 1 kez bakar daha da dönüp bakmaz.

0|0
    1|0
    • bencee de görecelı o fotoğrafta ağırbaşlı cıkmısım onun dısında cocuksu gösterdiğimi söylerler hem ben güzelim diye bısey demedım neyın kafasındasın ayrıca kıloluda değiılım 49 50 kıloyum sen bence bır göz doktoruna görun :D:D hadıı bb

• Yarın okulun bittiğinde yaşayacağın ilişkilerde kişilik arayacağını sanmıyorum. Ailenin de hiçbir şeyi olmayan sevdiceğini kabul edeceğini hiç sanmıyorum. Gerçekler acıdır. Okulun keyfini çıkar.

• ok bb .)

• Benim yüz hatlarımda çocuksu duruyor

fakat yüzüm çok temizdir.

pammık gibin :)

karşımdaki kızında şirin bir bebek gibi yüzünün olması isterim

bebem diye siverim onu

1|0
    0|0
  • Mütevazi olması yeterli bende mütevazi birisine asık oldum tam bir hanfendi ne cocuksu aptal hareketler

0|0
    0|0
  • çocuksu yüzün yok lakin ben 21 yaşındayım cocuk gbi yüzüm var

0|0
    0|0
  • iyi olur geç yaşlanır

0|0
    0|0
  • tabiki dikkat çekicidir ama şöyle de bişey var davranışları çocuksu olmasın bana kafi gelir

0|0
    0|0
  • sen bence çocuksu değilsin beni gör bebek gibi mavi göz beyaz ten sarıya yakın şaç allahım kızlar makas alıo hep:D

0|0
    0|0
  • kızda olur hemde çok hoş olur ama erkekte erkeksi olması şart bence

0|0
    0|0
  • insanlar yaşları küçükken olgun görünenlerden, yaşları büyüyünce de çocuksu görünenlerden hoşlanırlar ;)

0|0
    0|0
  • bana hep öyle diyorlar sırf o yüzden sakal bırakıyorum artık yoksa sakalsız 5-6 yaşküçük gösteriyorum

0|0
    0|0
  • çocuksu suratlı kızları severim açıkcası ama kezbanları sevmem

0|0
    0|0
  • Aklı olgun olsunda yüzü çocuksu olsun önemli değil...

0|0
    0|0
  • Benim Gibi Oluyor Profil Fotoma Bakın 21 Yaşında Gösteriyormu :D

0|0
    0|0
  • Bayanda çocuksu iyidir. Erkekte pek hoş olmaz. Ama bayanlarda harika olur.

0|0
    0|0
  • ben çocuksu tipli kadınlardan hoşlanırım ama sen olgun gösteriyorsun

0|0
    0|0
  • Çocuksu değilsin ki sen ama çocuksu olması evet çok güzel olur.

0|0
    0|0
  • Gel bakayım ufaklık sana yıpırtaçuklata alayım derim böyle insanlara.

0|0
    0|0
  • tabiki bayanlarda yüzünün çocuksu olması daha hoş olur, ama erkekte kötü olur

0|0
    0|0
  • yaş ayrımından daha çok karşımdaki kadın gıbı kadın adam gıbı adam olsun YETER!

0|0
    1|0
  • bilmem çocuksu yüz nasıl ouyor hiç dikkat etmedim

0|0
    0|0
  • evet. erkeğin bebek yüzlüsü pek iyi değil de kızlar çok sevimli oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• olgun görünmeli bence

0|1
    0|0
  • benimm çocuksu yüzüm olduğuna göreee hep çıktıklarımm hoşuna giderdii halende öyle 19 yaşındayımm gene çocuksu gibi yüzüm varr daha çok hoşuna giderlermiişş ama kimisi olgun bir kızı severr her bir erkeğin görüşü aynı değildirr amaa bana denk gelenler hep çocuksu yüz sevdiklerini bildiğim içinn diyorum :)

0|0
    0|0
  • kızlar icin avantaj olabilir ama erkeklerde bebek suratlı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • yuvarlak yüzlü ve büyük gözlü insanlar bebeksi surat diye tanımlanırmış ve yapılan araştırmalar bu insanların daha güvenilir bulunduğunu açıklıyor.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider

0|0
    0|0
  • erkekte pek hoş degil.

0|0
    0|0
  • ıı olur:D güzel olur hos olr

0|0
    0|0
  • ikisininde çocuksu yüzü dikkatimi çeker

0|0
    0|0
  • Bende hiç anlamam çocuksu yüz nasıl olur yea saçmalık yüz masumdur o kadar :D

0|0
    0|0
  • hafif baby face'li erkekler çok tatlı.

0|0
    0|0
  • justin bieber gibimi :)

0|0
    0|0
  • bebek yüzlü erkekler iyidir :)

0|0
    0|0
  • fark etmez sevimli olsun, ben yeterince cocuksuyum

0|0
    0|0
  • senin suratın mı çocuksu yoksa:D

0|0
    0|0
  • kendim çocuksuyum erkekde daha adam gibi olmalıdır :)

0|0
    0|2
  • ERKEKDE KİRLİ SAKAL ŞART ŞU 1D YE BAKTIKÇA KIZ KARDEŞİME BAKAR GİBİYİM

0|0
    1|2
Yükleniyor...