Modern ( türban mı ) yoksa başörtüsünü mü tercih edersiniz genel yaşantınızda?

giyim tarzınızda kapalıysanız netür kapanmayı tercih ediyorsunuz ?

0|0
137

En İyi Kız Görüşü

• kapalı değilim ama kapansaydım vücut hatlarım belli olmayacak şekilde yani gerçekten islama uygun kapanırdım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Kapalı değilim ama kapansaydım başörtüsünü seçerdim.O türban ve giyim tarzı kapanmanın amacına aykırı çoğu benden çok dikkat çekiyor.

5|5
    6|1
  • Kapalı değilim ama kapansam da baş örtüsü tercih ederim :) Türban istemem alttan birde topuz yaptım mı deve hör gücü gibi olmasın :)

0|1
    0|0
  • modern türban örtünmenin asıl amacına uygun bişey değil.

0|1
    0|0
  • kapansam modern ama islama uygun modern giyinirdim yani altıma kot üstüme eşarp her yerim meydanda olmazdı

1|1
    0|0
  • Ben "kapali" biriyim kapalidan kastim sadece basimi kapatmak degil dinimede uygun giyinmek...

0|1
    0|0
  • Modern kapalılık die bisey yok sadece zaman bize ne getiriyorsa giyiyoruz insanlar bunu anlamıyor

İşte öyle olsa müslümansınız hepimizin kapanması lazım ...

1|0
    0|0
  • ben kapalı değilim insanları da giyimlerine göre değerlendirmeye karşıyım isteyen açık gezer isteyende başını istediği gibi kapatır beni ilgilendirmez şekli şemali

1|1
    0|0
  • KAPALI DEĞİLİM KAPANSAM DA ADAM GİBİ KAPANIRIM EŞARBIN TEPESİNİ FELAN KAPATMAM

0|2
    0|0
    • yazarken küçük harf kullanır mısın rica etsem?

• batmıyor canım kurallara aykırı.Kaldırıyoruz paylaşımlarını bu yüzden.Yazık olmasın emeğine diye uyardım.

• kapalı değilim ama şal takardım

0|0
    0|0
  • türbanlı insanlar mı var? ben görmüyorum. bana göre ülke nüfusu sizin gördüğünüzden %30 daha az.

0|0
    1|1
  • valla genç kızsa modern türban takar

başörtüsünü daha çok yaşlı kadınlar takıyor neden bilmiyorum

bu sıralar genç kızlar şal takyor

0|1
    0|0
  • şal takıyorum modern

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• baş örtmekle erkekleri tahrik etmekten sakındığınızı sanıyorsanız ozaman aşırı ve dikkat çeken makyajlarda yapmayın..

3|2
    0|0
  • şal güzel ya, kibar da duruyor hem

1|0
    0|0
  • Modern türban ne ya?

1|0
    0|0
  • Türbanın modernimi olur nasıl bir soru bu ?

0|0
    0|0
  • Kızların modern türban'da ne bulduklarını gerçekten çok merak edenlerdenim ?

0|0
    0|0
  • Öylelerinden hiç bir zaman hayır gelmiyo arkadaş. hep aranan cinsler yemin ediyorum şuradaki açık kızlar onlardan daha namusuna düşkündürler !

0|0
    0|0
  • hakkını versinlerde ne takrlarsa taksınlar ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...