Bu sene transfer doneminde sizce takimlar hangi yabancilardan kurtulmali?

Benim fikrim galatasaray- elmander, riera, melo,

Fenerbahce - meireles, stock, krasic,

Beslktas.- almeida, holosko escude, dentinho

Trabzonspor- adrian, alanzinho disinda hepsi:-)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• +GALATASARAYda riera ve urfa garanti gidecek

+FENERBAHÇEde meirelese çok yatırım yapıldıgı için satılmaya kalkınsa zarar edileceği için satılmaz,stoh gitmek istiyor,aykut kocamanın gidişiyle krasic'te kesin gider

+BEŞİKTAŞ'ta detinho ve escude garanti amleida ise teklif gelirse satılacak gibi görünüyor

+TRABZONda alanzinhonun sözleşmesi fesihedildi,adrian ise hoca göndermediği sürece gitmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• escude ve almeida gidebilir holosko kalsın.

0|0
    0|0
  • elmader gitmese keşke.

riera gidebilir ama melo olmaz.

0|1
    0|0
  • Elmander. Melo kalsın.

0|0
    0|0
  • Beslktas.- almeida, holosko escude, dentinho

0|0
    0|0
  • elmander galatasaray

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• almeida ve holosko iyi kalsın,escude hemen gitmeli

1|0
    0|0
  • trabzon yabancıları komple atsın yabancı çöplüğü olmuş . Fener meirelesden verim alabilşir gibi krasic kalmak istiyo stoch desen formu düzgün değil. bence meireles kalsın krasic de kalsın adamın saçları çok güzel :D stoch gitsin. gs elmander riera gitsin melo alternatif olursa gitsin yoksa kalsın

beeşiktaş escude gideiblir dentinho direk gitsin almeida ve holoskoda gitse iyi olur doğru

0|0
    0|0
  • Başka takımlar beni ilgilendirmez, Cimbomda forma şansı bulamayacaksa Elmander gönderilmeli. Açıkçası Sneijder'e de çok ısınamadım, olsa da olur olmasa. Ujfalusi müzmin sakat, gönderilmeli.

0|0
    0|0
    • Sneijder sakatlık yaşamazsa bence önümüzdeki sezon takımımızın maestrosu olacak.

• İnş. öyle olur. Adamda kapasite var ama gösteremiyor. Mourinho'da Sneijder'i Chelsea'ye istemiş. Ne olacak bakalım.

• Hayırlısı olsun Galatasaray'ımız için. Ben inanıyorum, Sneijder önümüzdeki sezon -Drogba'nın arkasındaki bölgede- en büyük kozlarımızdan olacak.

• Meireless kalmalı iyi futbolcu. Sadece disiplin gerekli.

0|1
    0|1
    • .. ve birazda ahlak. :)

• meireles çok iyi futbolcu gitmesini bende istemem, aldığımızı öğrenince 70lik Jack le kutlamıştım giderse üzülürüm..

• GS-Elmander-Riera-

FB-stoch-krasic-

Beşiktaş-Almeida-escude

Trabzonun köklü değişkliğe ihtiyacı var yeni başkanları yapıcaktır...

0|2
    0|0
  • gs de gitsin diyebileceğim bir yabancı yok.ama bu yabancı kontenjanından dolayı riera ve elmander diyorum

0|0
    0|0
  • Krasi malmı fb'den gitsin ? fb aldıgı parayı hicbir kulüpte alamaz,3 sene daha pasa pasa parasını vereceksiniz.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe selçuk şahinden kurtulsun başka bişey istemiyorum..

0|1
    0|0
  • fenerbahçe krasiç ve meirelesten kurtulmalı...

0|0
    0|0
  • GS-ujfalusi dany riera elmander

gerisi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • fener meireles krasic baroni ve futbola yabancı selçuk şahin'den kurtulmalı

0|0
    0|0
  • sen hangi takımlısın? :)

1|0
    0|0