Merhaba akraba evliliğine bakış açınız nedir?

benim dayımın kızı var galiba benden hoşlanıyor annem ve dayım da bizim evlenmemizi istiyor ben lafta istemiyorum diyorum herkese ama hoşlanmıyorda değilim ama başka hoşlandığım kız var ikisindende vazgeçmek istemiyorum bir yandan kuzenim diyorum ama onunla gelecek hayali de kuruyorum ama isteyerek değil gözümün önüne geliyor herkese de kardeş gibiyiz diyorum olduda biz sevgili olmaya başladık ne diyecem millete hani kardeş gibiydiniz derlerse

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bunlardan önce bence bir çocuklarının engelli olabilceğini düşün hayalleri her zaman düşünebilirsin

0|0
    0|1
    • ama amcam halam ikiside akraba evliliği yaptı maşallah çocukları sapasağlam

• küçüklükten beri kardeş olarak büyüdüysen nasıl hoşlnablrsnki

• bende anlamıyorum ama almanyada onlar yılda bir veya hiö görüşmütoruz son bir kaç senedir face whatsapp felan konuşuyoz sadece

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek ki erkek her yerde erkek kuzeni muzeni yok bunun :/ Ayıp sana

0|0
    0|1
  • Geçmişte bende amca oğlumla bir beraberlik yaşamış biri olarak (edindiğim tecrübeler sayesinde) kesinlikle karşıyım akraba evliliğine.. Hem çocukların engelli doğma ihtimali yüksek, hem de akraba olduğu için anlaşmak çok zor yürümesi zor bana göre. İyi düşün derim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaş bu sana bağlı fakat bana ters

mükemmel güzel olsa bana ters geliyor

dayının kızı ...

bana akraba ile ilişkiye girmek cok ama cok

acayip ters geliyor telefuzu bile garip siyorum

söyle düşün dedenin 2 torunu var

ama bunlar bir biri ile evlenmek doğal gorunuyo

ilişkiye giriyor dediğimde ters ama sana kalmış

0|0
    0|0
  • akraba evliliği yapman normal bir durum

seviyorsan evlenebilirsin

0|0
    0|0
  • Kısmet kader işi

0|1
    0|0
    • dimi

• Benim baba tarafı arkabalarım çoğu akraba evliliği yaptı . Ortayada kötü bir sonuç doğmadı . Kader kısmet işleri bunlar kiminle evleneceğini bilemezsin

• sakat çocuk olayı felm yok öyle bişiler diyenler vardı ... takılacağın nokta o olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...