Bu gün biber gazına maruz kalanlar var mı?

bu gün Ankara kızılayda sanki biber gazı bombası atılmış gibiydi olaylar kızılayda gerçekleşti ben kolejde biber gazından ağladım sizde maruz kaldınız mı biber gazına bugün?

Güncellemeler:
link biber gazı kullanılmasın

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen aynı yerde oturmuş ağlıyorduk..

0|2
    0|0
    • valla hala burnum yanıyor soludukça

• Üst üste alınca bağışıklık yapıyor cidden..

Zaten acıyan yeri bir daha acıtamıyorlar ama ilki müthiş bi' acı =/

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ve suçlu suçsuz tüm eskişehir halkı ...

2|2
    0|0
    • tabi kim suçlu o da tartışılır

• göz var nizam var MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİYİZDİYE BAĞIRDIK DİYE BİBER GAZI YİYORSAM ÖLMEYEDE RAZIYIM SUÇLUYUM BEN .

Erkekler Ne Diyor 6

• Biber gazının beni o kadar da etkilemediğini farkettim bugün Beşiktaşta olayları izlerken herkes sağa sola kaçışıyodu ben valla kendimi superman gibi hissettim.Tabi yakınıma düşmedi hiç biri çok şükür yoksa her türlü nevrin dönüyor

1|1
    0|0
  • biz İstanbul da hava diye biber gazı alıyoruz

1|1
    0|0
  • en fenasına ben maruz kalmışımdır herhalde antalyada çallıdaydık beyaz sis yapanı yedik önce yandık falan yine ama 2. bomba fenaydı göremedik bile bişey birden nefes bile alamadık gözler gitti burun gitti orda olcez sandım bir ara çok kötüydü ya anlatılmaz

0|1
    0|0
  • Bugün değil ama çok maruz kaldım. Eğitimin bir parçası.. Ayrıca portakal gazını da çok soludum. Kötü hissettiriyor ama alışınca acı bir yemeğin boğazda düğümlenmiş hissinden daha fazla acı vermiyor. Kendi adıma bir avantaj tabii..

0|1
    0|0
  • baktım polis gazdan etkilenmiş gittim limon verdim döndüm gidiordum dedi nereye dedim arkadaşlarımın yanına biber gazını suratıma boşalttı ölüyordum nerdeyse insanlık yaramaz

0|1
    0|0
    • ben ilk defa maruz kaldım o da uzaktan seni düşünemiyorum bile

• Çok yakından yedim .

Ve astım hastasıyım.

Dünyayı ters gördüm lan. :D

2|1
    0|0
Yükleniyor...