Nasil bir eş olurdunuz veya nasil eşsiniz beyler ?

Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır.

Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura eve döner.

Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar.

Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar.

Bir yandan ıspanakları yıkar bir yandan çocuğun sorularına ve ihtiyaçlarına cevap verir.

Bir yandan sofrayı hazırlar…

O DA NE YOĞURT ALMAYI UNUTMUŞTUR!

Yoğurtsuz ıspanak olmaz, hemen kocasını arar.

İşte Kocadan Kocaya Değişen Cevaplar:

1) Ben geç geleceğim. Toplantım var. Yoğurtsuz yiyin

(LAÇKALAŞMIŞ KOCA)

2) Ben geç geleceğim, çok üzgünüm,

tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki.

E, yoğurt getireyim kapıdan bırakayım hemen döneyim,

Toplantı bu, kaçırsam olmaz. Mazallah dağlara taşlara işten atılma sebebim olur, sonra yoğurt dökecekıspanak bile bulamayız.

(ALDATAN KOCA ya da EVE GELMEMEK İÇİN BAHANE ARAYAN KOCA, ama bir yandan da vicdanı sızlayan koca.. )

3) Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor...

(İŞTE BU ALDATAN KOCA)

4) Mendebur kadın! Ispanağı aldın da yoğurdu niye almadın!

("KAZMA" TİPİ KOCA )

5) Igggghhhh yine mi ıspanak! Otlaya otlaya sığır olduk!

("KALAS" tipi koca)

6) Tamam alırım.

(MONOTONLAŞMIŞ KOCA)

7) Tamam alırım başka bir şey lazım mı?

(NORMAL KOCA)

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı?

(İDEAL KOCA)

9) Aman canııım, ıspanakla mı uğraştın? Yapmadıysan bırak, ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim!

(YOK BÖYLE BİR KOCA)

Siz nasil bir es olurdunuz ? Esiniz eve gelmeden önce sparis verse ne cavap verirdiniz ?

Kizlar esiniz siparisinizi getirmezse bahaneler bulursa neler yaparsiniz ?

0|0
12|61

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• çok ama çok sevdiğim bir kızla evlenırsem fazlasıyla yaparım nıye yapmayayım ? ıstedıgı herseyıde yaparım sevdıgım deger verdıgım hayat arkadasım karım sonucta yanı bu odunlar yuzunden ulke bu halde zaten

Bir kadın babasının soy adını bırakıp sana geliyosa babası gbi sahip çıkacaksın

Bir kadın kardeşini abisini bırakıp sana geliyosa kardeşi abisi gibi koruyup kollayacaksın.

Bir kadın annesini bırakıp sana geliyosa annene gösterdiğin saygıyı karınada göstericeksın.

Bunları yapamayacaksan boşuna umut vermiceksın kımseye. derım her zaman

2|0
    0|0
  • Tam böyle dötü devirip yatıyorum diyelim ve bana yoğurt bitmiş dese ? O ıspanak yoğurtsuz yenecek o kadar ^^

Ama dışardayım diyelim ve bana gelirken yoğurt alır mısın falan dese,hayatta unutmam akşam dırdırı hiç çekilmez.

1|0
    0|0
    • Yogurt almazsan o dötü öyle devirip yapacagini saniyormusun :) asil dir dir ozaman baslar

• Neden hep kadınlar haklı olmak zorunda ki,bir kere de dötünü devirip belgesel seyreden adam haklı olsun :(

• Tamam tamam haklisin devir dödünü izle belgeselini ama yogurtli ispanak yiyemezsin ona göre derdi esin :D

• Övünmek gibi olmasın ama b en cidden bir kızın aradıgı gibi bir eş olabilecegime eminim. hatta fazlasıyla.

ama hangi kız? benim sevgimi nasıl kazanır acaba

0|0
    0|0
  • Sanırım İdeal Koca... Eşime, sevgilime bir kez olsun aşkım demeden durmam benden de hayatım yoğurt alır mısın diye bir talepte bulunursa tabiki hayatım başka birşey lazım mı derdim ve çocuğumuza da çikolata alır giderdim. Kapırdan girerdim çocuğumuz boynuma atlar babacım diye bende ona bak bakalım burda ne var der ceketimin iç cebine elini sokardım çikolatayı alan evladım mutlu olur bende mutluluğuyla mutlu olurdum. Eşimi de önce bir öper daha sonra yoğurdu verir, elimi yüzümü yıkardım. Sonra da sofraya oturur ailece yemeğimizi yerdik.

3|0
    0|0
  • 10) Kızım sen de iyice Safinaz'a bağladın he. Temel Reis miyim ben her gün ıspanak yediyorsun. Neyse bu seferki yumurtalı olsun bari. :muck

(DEĞİŞİK Bİ KOCA)

2|0
    0|0
  • 9

Bazı kadınlar çok şanslı :D

1|0
    0|0
  • Ben evcimenim,paylaşımcıyım,evin her türlü hitiyaçlarını ben alırım,her türlü ev işini yaparım,tamirat dahil,evden işe işten evedir yaşantım,

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir eş olacağıma kendimden bile çok güveniyorum ve eminim tabi bu karşımda ki sevdiğim eşim olacak insana da bağlı aslında...

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı?

(İDEAL KOCA)

1|0
    0|0
  • 6 ve üzeri herhangi biri olabilir.reklam yapmak gibi olmasın ama kız olsam şu anki halim gibi bir eş isterdim ^^

1|0
    0|0
  • Evlenmek daha nasip olmadı ama inşallah olursa eşimi bu dünyada en mutlu insan yapacağım . Hayatımı ona adayacağım hep. Çünkü kadınlar olmasa erkeklerde olmaz

1|0
    0|0
    • +1 ne güzel düsüncedesin

• Hayatta yapamadıklarımı hep eşimle yapacağım . Bunu her zaman hayal etmişimdir . Geceleri onunla sabahlara kadar sohbet edeceğim bu bana çok zevk verir

• vallahi eşime sormak lazım. acaba hangi sınıfa giriyorum bende merak ettim şimdi :)

0|0
    0|0
  • valla şıklara bakmasam da 9 dakini derdim. ne uğraşcaz ıspanak la yoğurtla

gidip dışarda yiyelim.hem seçenek de çok :) ne istersek onu yeriz :)

çok iyi bir eş olabileceğimi düşünmüyorum.hani sofra kurim-kaldırim falan bende yok. yetişme tarzımla alakalı. ama evleneceğim kadın da yorulsun istemem. yorulmuşsa bütün gün yemekle uğraşmasın bile.şık giyiniriz güzel bir mekanda yemek yeriz.değişiklik olur hem

0|0
    0|0
  • eğer yemege yaetişe ceksem alır ve başka birşeye ihtiyaç var mıdiye sorarım onun yanın da çocuklar da birşey isteyip istemediklerini sorarım ki isterler herzaman ya da ben biliyorumdur neleri sevdiklerini eger geç geleceksemde bakkalı arar yogurt vsne lazım ise yollamasını ya da çocugun gidip almasını eşime söylerim para yok ise bile benim bir itibarım vardır adım geçince bütün kapılar bana sonuna kadar açılır ve mahhallenin genleri bile beni kırmaz bir dedigim iki olmaz sorun ne ise dakikalar içinde çözülür daha na yazayım ama karşımdaki bir odun ise tartışacak vehuzursuzlukyaratacak bir konu her zaman bulur zaten

0|0
    0|0
  • Kadın niye işten çıkıyorki kırsın dizini otursun evinde cık cık cık ıspanakta yapsın yahnide yapsın karnı yarıkta yapsın

0|0
    0|0
  • ben ilgili koca olurdum ama çocuk yapmazdım evlendiğime göre eşimi çok sevdiğimi herşeyimle belli ederdim bir dediğini iki etmezdim bu arada evliliğimin ilk senesinde çalıştığım paraları biriktirip bir senelik uzun tatile çıkardım eşimle onun mutlu olması için elimden geleni yapardım

0|0
    0|0
  • ıspanak alıp o kadar yıkayacağına, yıkanmış ıspanak alırken yoğurdu da aklına getirseydin ya, ayrıca ben ıspanak yemem hayatım bunu hala öğrenemedin mi? neyse marketi arartım bırakırlar eve yoğurdu ;)

1|0
    0|0
  • hep masallar ...

0|0
    0|0
  • imkanım varsa alırım

1|0
    0|0
  • ideal koca dicem ama.. dışardan niye yiyoruz yahu :D

Ben zaten ıspanağı yoğurtlu sevmem ki.. :D karım yaptıysa Her türlü yerim ben :) Ellerine sağlık bitanem de derim üstüne ;)

0|0
    0|0
  • ben gelmeden mutfağa girme hayatım, beraber yaparız diyen koca olurdum ... mutfakta vakit geçirmeyi seviyorum...

bir de öyle hem çalışacak, hem çocuğu yuvadan alıp sonra markete gidecek öyle eşe can kurban :)

0|0
    0|0
  • Ablacım cok düşünceliyim desem soruna cevap olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • 9 olurdum

yada geleyim sizi alayıım 30 dk olsa beraber yeriz sonra gerçekten toplantım varsa gidip paşa paşa evime gelirdim

0|0
    0|0
  • İdeal Koca olmayacağım kesin de 5 numara gözüme takıldı

1|0
    0|0
  • Kadının yaptıkları neden uzun uzadıya anlatıldı.

Çocuğu alır markete uğrar eve gelir yemek yapar.

Yok elini yıkar yok yüzünü yıkar yok çorabını çıkartır

Bunlar hep yönlendirmeli sorular.

Yoğurtla moğurtla uğraşmam çocuğuda alsın gelsin dışarda yiyelim.

0|0
    0|0
  • O cocuğun sorularini cevaplasın ben yemek yapmaya razıyım :)

0|0
    0|0
  • ben dışarda yedim siz yememişmiydiniz

bogulası koca :D

1|0
    0|0
  • lan bir yoğurt ne olay çıkardı akşam akşam :D tamam ıspanağıda alırım yoğurduda

1|0
    0|0
  • ben hepsi olabilirim karım yeteri kadar ilgi gösteriyor beni eve bağlıyorsa kesinlikle aldatmam açıkcasıı

0|0
    0|0
  • sadece şunu söyleyeyim içimi açtığım herkes bana aşık oluyor. evlenmek istiyor. o yüzden sorularınıza cevap veremicem :)

0|0
    0|0
  • 6) Tamam alırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 12

• Babam 7. kısıma giriyor :D

0|0
    0|0
  • Benim kocam bana kıyamayıp, yemeği kendi yapar.

Düşüncesi bile harika ya.

0|0
    0|0
  • 8 olsun yeter 9a gerek yok :D

0|0
    0|0
  • 8-9 diyorum :D

0|0
    0|0
  • İspanak diyerek acı verdin gece gece. Kadınım bana İspanak yapsın ben onu dünyalar kadar mutlu edecek bir es olurum yahu

1|0
    0|0
  • 7 diyorum :P

1|0
    0|0
  • 9 uncusu çok iyi ya nerde o koca bulunur mu bu zamanda

0|0
    0|0
    • Bak yorumlarda var bir kac tane :)

• Evet haklisin ya da evli olup bir birlerini aldatan sadece kagit üzerinde evli olanlar var

• aman allahım hiç bana göre bir hayat değil

0|0
    0|0
  • 7 ve 8 diyorum. Koca olmayacağım gerçi de :P

0|0
    0|0
  • valla hiç uğraşamam öyle telefon edeyim diye. çocuk oynarken evde koşar gider alırım bakkaldan :D

0|0
    0|0
  • 8 e can fedaa :)

0|0
    0|0
  • monotonlasmistan itibaren alirim ben o kocayi

0|0
    0|0
Yükleniyor...