Fenerbahçe bu yıl şampiyon olur ben ruhu gördüm artık ya sizce?

Fenerbahçe artık şampiyon olur ben bu gün gördüm Lens kanat oyun kurucu resmen 10 numara gibi oynuyor 2 maç 4 asist. Bu yılın asist kralı olur ve biz bu yıl şampiyon oluruz ya sizce siz ne düşünüyorsunuz.

• Aynen öyle şampiyon oluruz.
    40% (2)19% (4)23% (6)Oy Ver
  • Hayır olamaz.
    40% (2)67% (14)62% (16)Oy Ver
  • Bjk Gsliyim ama Fenerbahçe 4 yıldızı takar bu yıl.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    20% (1)14% (3)15% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet haklısın, bende ruh gördüm bugün sahada. Fener ruhani bir varlık gibiydi.

Sağolsun Aydınus her maçımızda olduğu gibi, maçın berabere gittiği zamanlarda bizim futbolculardan enaz 3 kat daha fazla hırs yapıp katkı verdi.
    Aydınusun fenerin puan kaybetme korkusuyla göstermiş olduğu fenere kazandırma hırsının çok azı bizim futbolcularda olsa, hiçbir sorun olmayacak valla

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ligin en kötü top oynayan 4 maçta 1 gol atabilen Antep i zorla son dakikada yenince şampiyonluk hayalleri kurulmaz. Haftaya Osmanlıya da bu futbolla oynarsa fb ye acimaz Osmanli

0|2
    0|0
    • 2ay

@FenerGolll sen 4 mac sayarsın ben sana yuzlerce mac sayarim hakemle kazandığın. Aziz hakem odası basan biri

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• İnşallah diyelim zaman gösterecektir ancak şu an şu osmanlı maçı kader maçı eğer osmanlıyı yenersek şampiyonluğa umutlanacam.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum = ))

0|0
    0|0
  • fener küme düşmesinde
    Bırak şampiyonluğu

0|1
    0|0
  • Galatasaray da beşiktaş da bu fb yi delik deşik eder fb top mu oynuyo ammk kendi evinde zar zor kazandı 😆😆😆

0|0
    0|0
  • Hahhahahahahahahahahahahhahahahahahhajahahahahhahahahahahahahah

0|0
    0|0
  • Hakemin yardımıyla zorla kazandı ne sampiyonu

1|2
    0|0
    • 2ay

Eminmisin ne yaptı hakem olmayan golu mu verdi yoksa ofsayttan mı gol attık ha pardon penaltı dan attık dimi.

• Dünki derbide Beşiktaş ve Galatasaray ın oyun kalitesini gördükten sonra Fenere hiç şans tanımıyorum kendi sahasında Antepi bile zar zor yendi

0|2
    0|0
    • 2ay

Oyun kalitesi mi dedi sen hiç Gsnin Fenerbahçe evinde 2-0 önde olduğunu gördün mü ben görmedim.

Yükleniyor...