Bir ilişkinin bitiminde en çok neye üzülürsünüz?

Uzunca yıllar verdiğiniz bir ilişkiniz var ve bitiyor verdiğiniz emeklere mi üzülürsünüz,geçirdiğiniz boş sandığınız zamanlara mı yoksa (ayrılırken genellikle olan şey) karşı tarafın çirkefleşmesine mi? Bugün bir arkadaşımdan ayrılık üzerine konu dinledim. Beni en çok etkileyen verdiğim emeklere üzülürdüm sanırım ya siz?

0|0
24|35

En İyi Kız Görüşü

• Herşeye ama, en çokta yaşadığımın rüya olduğuna üzülürüm. Hiç bir zaman bitmez dediğim bir aşkın bitişi değil onu kaybetmek bana koyar. Çok kötüdür Allah kimseye vermesin.

4|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• Verdiğim emeklere diyorsunda kardeşim, peki zamanında verdiğin emekler senin o an mutlu olmanı sağladı mı?Elbette sağladı.O zaman yaptığının karşılığını zaten almışsın demektir.Ben ilişkimin bitiminde en çok iki yüzlü davranıp olmadığı kişi rolüne bürünmelerine kızar, üzülürüm.Birde bunları fark edememiş kendime...

0|0
    0|0
  • Eğer ciddi düşündüğüm bir ilişkiyse geçen zamana üzülürüm. Ama ciddi değilse pek üzülmem çünkü bir gün biteceğini kafama koymuşumdur.

0|0
    0|0
  • kız olsam yiyecegim çukulatalara tatlılara üzülürdüm :D kolaymı len kilo vermek :D (Allahtan kız degilim çok şükür :D )

0|0
    0|0
  • İlişkinin bittiğine.

0|0
    0|0
  • Gözyaşıma üzülürüm...

0|0
    0|0
  • onca gecen zaman ve ona kıyamayasının aslında hıcbır onemının olmadıgına

0|0
    0|0
  • Herkez ilişkilerde kendince haklı bilemiyorum neye üzülmek gerek bence hiç üzülmemeli en iyisi.. yok ben böyle yaptım sen böyle yaptın neden bunları tartısıcam .. olan olmuş

0|0
    0|0
    • İlişki bitiminde en çok rastlanan olay zaten bu başa kakmalar

• ilişki demek herseyi yaşamak artık emek vermesen ilişki olmazdı bu konuda buraya açılmazdı sevdin vermissin bazı şeyleri karşılık göremiyorsanda üzülmek niye ..

• Üzüntümün nedeni ayrılığın sebebine bağlıdır.

0|0
    0|0
  • Harcadığım zamana, Verdiğim emeklere... bunlar geri gelmez...

0|0
    0|0
  • karşı taraf çirkinleşir ve olaylar daha da büyür yaptıgı yatayı düzelmek yerine (ben nerede hata yaptım) diyecegine hep haklıymış gibi üzerine çıkması hoş degil ne demişler etme cahil ile sohbet koy dötüne çekmesin zahmet

0|0
    0|0
  • Sevgi bitsede, varlığına alışmışlık üzüyo insanı.. boşluğa sebeb oluyo

0|0
    0|0
  • anlaşılmadıysam ona çok üzülürüm

bazı mal kızlar vardır...

Birşeyi düzgünce anlatırsın boş boş konuşur anlamamakta diretir...

bunlar beni çok üzüyor açıkcası

0|0
    0|0
  • o ayrlılırken ki çirkeflikler var ya hani eskiden sevgi duyduğun insana karşı hissettiğin nefret işte bundan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • yeni birini bulacanda onu ayarllıcanda ohoo ölme eşşğim ölme ona uzulurum :)))) bekldğin cvb bu değildi emin ol :P

0|0
    0|0
  • Ben en çok harcadığım paraya acıyorum :)

1|0
    0|0
  • la yine yokluk çekecez ona yanarım ben

0|0
    0|0
  • üzülmem mi hala kimseyi sevemiyorum korkuyorum aynı kırılmayı bir daha yaşayacam diye

0|0
    0|0
  • ya geçen gün için özür dilerim bak

0|0
    0|0
    • Kız öyle deme hayattaki tek zaafımdır, haksız olmam, haksız olduğum zaman akli melekelerimi kaybedip duygusallaşırım. şu anda eylemden geldim ve kafam bir milyon. yani tüm çıplaklığımla yazıyorum ve şunu bil, yaptığım hareket bana koydu. kes demenden ziyade sonuna koyduğun :( işaretiydi. çok insanları iplemem ama haksız olduğum konularda metanetimi koruyamıyorum, gerçekten çok üzgün olmasam da suçluluk psikolojisiyle yazıyorum, tamam uzatmicam kal sağlıcakla..

• emeklere, geçen zaman ve kurulan hayallerin yıkılmasına .

0|0
    0|0
  • kurulan hayallerin yıkılmasına , verilen emeğe üzülürüm...

0|0
    0|0
  • Canını yakamadıysam ona üzülürüm.

0|1
    1|0
  • beni kaybetmesine üzülürüm

0|0
    0|0
  • birincisi verdiğin emeklere ikincisi tarafların çirkefleşmesine

0|0
    0|0
  • zamana uzulurum

0|0
    0|0
  • zamana ve verilen emeğe

0|0
    0|0
  • Benden ayrıldıgın için kahrolcana üzülürüm :))

0|0
    0|0
  • verdiğim emeğe

0|0
    0|0
  • Daha başlamadan biten bir ilişkiye üzülürüm ben geçireceğim mutlu günler vardı derim

0|0
    0|0
  • geçen onca zamana

0|0
    0|0
  • benden sonraki hayatını düşünürüm.ya kötü biri girerse hayatına diye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 23

• parasını çatır çatır yiyemediğime...

1|0
    0|0
  • bir ömür yaşamak varken yaşayamamaya .. verdiğim emek, ayırdığım zaman diye bir şeyi düşünmem , çünkü beklentisiz sevmiş ve yaşamışımdır..sevmenin en deruni hislerini ve duygularını yaşamış olmam yeterli, o da buna vesile olduğuna göre..

0|0
    0|0
  • Onunla yaşadığım güzel günlerin bittiğine üzülürüm

0|0
    0|0
  • onunla geçirdiğim vakte üzülürüm

0|0
    0|0
  • harcadığım boşa giden zamana

0|1
    0|0
  • Onunla geçirdiğim zamana üzülürüm. O mutluluk kalır kursağımda. Nereye gitsem hatırası var derim. İçimde beslediğim sevgi öfkeyle karışır birden. Ağlayamam ben ama gülmem de İçimde yaşarım kimseye anlatamam da ..

0|0
    0|0
  • Birlikte yaşadığımız onca şeye. Mutluluğumuza, anılarımıza, birlikteliğimize, yıllara verdiğimiz emeğe üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • Bitiyorsa en iyisidir; üzülmek bir b*ka yaramaz.

Yeni okyanuslara dalmak gerekir...

0|1
    0|0
  • harcadığın zamana üzülürsün ama sonuçta tecrübe kazanıosun bir kayıp değil aslında

0|0
    0|0
  • Verdiğim emeğe en çokta boşa giden zamana üzülürüm

0|0
    0|0
  • Üzülmekten ziyade artık onunla konuşmayınca acaip boşlukta hissediyorum kendimi, hayır yani çocuktan ben ayrıldığım halde bu sebepten ötürü deli gibi ağladığım zamanları bilirim.

0|0
    0|0
  • Onunla gecirdigim zamana emeklerime uzulurum

Ben cok gaddarim bu konuda cok ofkelenirm ve bu yuzden onunla gecirdigim zamanlardan pismanlik duyarim herseyden...

0|0
    0|0
  • uzun bir süre sevişemeyeceğim demektir yazık be.

0|0
    3|2
    • Sevişirsin için yana yana...

• Bende onu diyorum yıllar geçsede bir tek o özlenmez belki özleyebilirsin ama bilmiyorum benim fikrim tabi bu

• alttaki yorumları oku diyorum sana hala aynı şeyi tekrarlıyorsun.

yokluğu en çok hissedilen şeylerden biri bu dedim. hatırladın mı?

• Yaşanılan onca şeyden sonra ayrılmak , karşı tarafın bir anda ilişkiyi söküp atması beni üzer

0|0
    0|0
  • her ilişkinin bitimi ayrı bir hüzün verir..nasıl bittiğine bağlı

0|0
    0|0
  • Kolay atlatamam ben...

0|0
    0|0
  • zamana uzulurum, karsi tarafin cirkeflesmesinede uzulurum, verdigim emege de uzulurum

0|0
    0|0
  • ben en çok verilen emeğe ,boş geçen yıllarıma ,karşı tarafın seviyesizleşmesine offf ya işte insan aşıkken gözü kör oluyor zamanla anlıyor o zamanda geç oluyor ama insanın en son öğrendiği tek şey kimsenin vazgeçilmez olmadığı ve kimsenin bizden daha değerli olmadığıdır

0|0
    0|0
  • o kadar zamanı boşuna gecrdigim için üzülürüm ruyadaymışım gbi yasadığım için üzülürm hee malum bide ayrlırken söylenen çirkin sözler var

0|0
    0|0
  • Kurduğum hayallere örn:evlilik ve bembeyaz gelinlik

0|0
    0|0
  • Son sözlere ..O tanıdığın insan kayboluyor yerine farklı bir adam geliyor..Kafamda o iyi insan fügürünün silinmesi çok koyuyoor

0|0
    0|0
  • bir senelik ilişkim bitti bitirdiler, evleneck şmdi daha yeni ayrıldık ben onu beklerken evlilik haberini aldım , ruh sağlığım beden sağlığım bozuldu unutkanlıklarım başladı sanki yavaş yavaş herşeyi unutuyorum . bir daha onunla yaşamayacağım şeylere üzülüyrum, onunla gezemeyeceğim vakit geçiremcm konuşamıcam onunla saçmalayamayacğm , öpemeyecğm , kokusunu bir daha alamayacgm yanında olamayacagım çok kötü Allah düşmanıma vermesin böyle dert. sevgnizin kıymetni bilin asla bırakmayın çok zorr gerçkten çok zor Allah yaşatmasın böyle acılr

1|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun kardeşim ya.. Ayrılmak neysede evlilik haberi ondan bin kat daha beter

• Ne desem acını hafifletmez valla öyle bir koyarki insana Allah başıma vermedi ama tahmin edebiliyorum acını..İnşallah bundan sonra hayatında hep güler yüzün

• Sağol kardeşim ben yaşadım Allah yaşatmasın hiçkimseye kalbin hep böyle güzel temiz kalsın inşallah seninde hep gülsün yüzün ..

• Onun için verdiğim emeklere tabii ki. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...