Facebookta tanışılan birine aşık olmak mümkün mü......

facebookta tanıştığın bir erkeğin kıza karşı olan hislerini nasıl anlarsınız erkek net ortamında hoşlandığını nasıl belli eder direkt söylemiyorsa eğer birde yüz yüze gelip konuşma imkanınız yoksa nasıl olur bu işş ben ondan çok etkilendim ondada var gibi bişyler ama

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aşık oldum , Sonuç mu ? Her aşk gibi yine hüsran.

1|1
    0|0
    • peki hislerini ilk nasıl belli ettiniz ne gibi şeyler yaptınız ona face ortamında bişey olmaz ama

• haklısınız kendimi fazla kaptırmamam gerkioo o istormu ben kadar bilmiorum ama canım yazmadan dğru olna gitek lazım yüz yüze görşmeden olmaz ...

• evet iyice bir birinizi derim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• etkilenme olabilir ama aşk daha sonraki evrelerde , yüz yüze görüşürsün buluşursun konuşursun belki ama diğer türlü sakıncalı

1|0
    0|0
  • Tanıştığın kişi ben değilsem sakın aşık olma.

ziyan olur sevdan.

0|2
    0|0
    • ben ciidi soruyorumm ben aşık oldum görünce herşeyiyle bana mntıklı geldii hayır siz değilsiznz...

• aşkın en çok yakıştığı adam ünvanım ile tokatlıyorum seni küstah!

• Sanalda aşk olmaz.Buralar hep yalan dolan.Gerçekte bile insanları yıllarca çözemiyorsun.Hiç bulaşma derim sana.

1|0
    0|0
  • #sosyalmedyadaaşklaryalan :D

Bunun cevabı ne bilmiyorum ama çok merak ettiğim bir şey yüzünü, hareketlerini, davranışlarını görmeden bir bayan olarak nasıl güveniyorsunuz ya da nasıl duygu besliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Yüz yüze görüşün takılın biraz ama sakın fazla güvenme sinemaya giderseniz en arkaya falan oturma mesela genelde film izlenmiyor orada.

0|0
    0|0
  • mümkün ama daha çok sex oluyor

0|0
    0|0
  • onda bişe yoktur bir yere getirip seviorum diyip eve atma peşinde koşar anca :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzyüze görüşmedikçe aşk mümkün değil. Etkilenme olabilir sadece.

1|0
    0|0
    • evet ben etkilendim konuşmaları ban çok mantıklı geldi ortak yönlerimzi çok var dış görünüşü normal ama ben konuşma tarzınız çk beğendim acaba o da beğenmiş midir bilmiyorm nasıl belli eder acaba bu erkekler

• haklısın canımm öyle çok sık konuşamıyoruz ama dediklerini dikkate alıcam sağoll :)

• Rica ederim, iyi geceler

• Yüz yüze görmeden karşılıklı etkilenmeden olmaz .

0|0
    0|0
Yükleniyor...