N'apıyım ben şimdi?

ben den hoşlanın kızı kaçırdım okulun en güzel kızını kaptırdım bide benden tipsiz olması insana çok fena koyuyo şu utangaçlık insanı mahvediyo napıcam şimdi ayrılmalarınımı bekliyim yoksa bırakıyımmı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bişey yok paşam sen bilirsin çünki iki seçenekte boktan bence daha sosyal olmaya çalış hiç değilse önüne çıkacak olan başka fırsatları kaçırmazsın ozaman

öz güven kazanabilmek için illa kızlarla konuşmak şart değil bulunduğun ortamdaki herkesle rahat konuşabilmelisin. rahat olacağını düşündüğüm için söylüyorum önce erkeklerin hepsiyle konuş ve boşta konuşma. aranılan dertleşilecek halden anlayan güler yüzlü aktif olcan daha sonra zaten kızlar kendileri yanaşır senle konuşmak için derken kızlarla konuşamama fobini yenmiş olursun bakkalamı gittin ahmet abi hayırlı işler napıyon ya nasıl gidiyor felan diyebilmelisin en azından ya da bir komsunla konuşabilmelisin işin özü herkesle konuşa bilmelisin. sonra hangi kıza gitsen konuşmaya hoş karşılanırsın kimsenin içinde bir arg niyetto olmaz herkez derki ya onun yapısı bu o herkesle konuşur. sonra bu durumda kızlarda afallarlar acaba benden hoşlanıyormu? ama benimle ilgileniyor yok yok kesin hoşlanıyor. sonra der. iyide o herkesle konuşuyor herkesle ilgileniyor? onun kafası karışırken sana seçim yapmak düşüyor

sonra gidip en yüzsüz ve şirin halinle ondan hoşlandığını söylüyorsun filim işte orda kopuyor THE END

0|1
    0|0
    • bu fenaydı be abi 10 20 kere okudum

• yine okudum hafız on numaa yazmışsın eline sağlık helal olsun sana dediğini yaptım ve geliştim

Kızlar Ne Diyor 2

• ayyyyyy amn neler olmuş :D

0|0
    1|1
  • Tabi ki ayıracak halin yok yakışmaz sana ayrılmalarını beklemen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lourent Gounelle'nin "Mutlu Olmak İsteyen Adam" ve "Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer" adlı kitaplarini al oku derim. Utangaçlık konusunda özellikle Tanrı Tebdil-i Kiyafet Gezer de kendini baya geliştirirsin .

0|1
    0|0
  • git duygularını ifade et seviyorsa senindir zaten çok geç olmadan git söyle bunu bana güven sonra pişman olma

0|1
    0|0
  • bırakkk kaçan balık büyük olmuş anlaşılan.

2. sansını iyi değerlendir.

pusuda bekleme artık bence :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...