Yarın saçlarımı usturayla kazıtmayı düşünüyorum, siz böyle bir arkadaşınızı görseniz ne düşünürsünüz?

Yarın saçlarımı usturayla kazıtmayı düşünüyorum ? Siz böyle bir arkadaşınızı görseniz ne düşünürsünüz? Erkeğe yakışır mı sizce ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiye ederim abi...ian sac siyah ve canlı cıkıyor.dökülme varsa uzadıktan sonra en zayıf noktasınedena ceksen bile dökülmüyor...ama kazıttıktan bir hafta sonra tekrar tersten kazıt ve dökülen yere kazıttıgın an hemen sonra sarımsak sürr.yakar ama yakması iyidir.

0|1
    0|0
    • tavsiyen için sağol şu sarmısak işini deniycem :)

• emin ol pişman olmayacaksın.arkadaslar bana sacınımı boyattın diyor:D bir de cok sık olmus diyorlar...sene de birkez böyle yapsam ileride ektirmek gerekmeyecek :D hehe

• +1 eyvallah kardeş :))

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• sadıcım yapma, 3 numara yap bırak

1|0
    0|0
  • seni teprik eder ve aramıza hoşgeldin derim:)) çok faydası var ama kışın kelleni koru bere giymeyi unutma:)

0|1
    0|0
  • bende istiyorum da cesaret edemedim bir türlü. Saçlar için baya iyiymiş. ben vurduramadım bari sen vurdur:D

0|0
    0|0
    • ya müdür her şey cesaretle başlar :) kır şu cesaretin belini

• hadi ya, bana da yakışır mı dersin:) ya yakışmazsa keçeli kalemle boyarızz artık. cesaretin için tebrik ederim hocam:)

• hayatta bi kere dene ne olacak yaw, kökü sende nasıl olsa. :D

• kafa yapısına baglı yakışıp yakışmıyacagı

( bu arada kış geliyor kafayı üşütme gerek yok )

:)

madem kazıtacaksan baharı bekle nısan yagmurları iyi gelirmiş saca öyle bir duyum almıştım

0|0
    0|0
  • nabıon lan kel derim belkide öperim şaplağı indirirm ama sanırım sizin yaş pek uygun değil böyle şakalar için bana kalsa yetmişimde bile yaparım ama

0|0
    0|0
  • yakıştığını düşünüyorsam, sürekli böyle yapması için teşvik bile ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...