Beşiktaş - Galatasaray derbisini izleyen Fenerbahçeliler o an neler hissetmişlerdir?

Dün akşam oynanan Beşiktaş - Galatasaray derbisini izleyen Fenerbahçeliler acaba o an neler düşünmüşler ve ne hissetmişlerdir?

• Oynanan futbol kalitesini görüp, dehşete kapılıp, Türkiye kupasına odaklanmışlardır
    100% (7)76% (13)83% (20)Oy Ver
  • Korkmayalım ya, biz bu ikisinden de daha iyi takımız demişlerdir
    0% (0)24% (4)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|1
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Hani diyorlar ya beraberlik fenere yaradı, sevinmişlerdir diye, oysaki durum tam tersi. İki takımında oynadıgı futbolu ve kaliteyi görünce dehşete kapıldı hepsi.
    Kendi çevremde ki fenerbahçeli tanıdıklarımdan biliyorum, bu yıl hiçbirinin ümidi yok, birde dünkü maçı görünce hiç bari Türkiye kupasını alsak demeye başladılar

2|3
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hakikaten çok kaliteli bir maçtı.
    Oynanan futbol kalitesini görüp, dehşete kapılıp, Türkiye kupasına odaklanmışlardır

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne korkcaz ya gs ye çok güldüm ama ya sen gel 2 0 dan 2 2 ye getir 😅😅

0|2
    1|4
  • Yemin ediyorum dün akşam premier lig maçı izliyorum sandım. Sanki M. United - M. City derbisi gibiydi.
    Son yıllarda gördüğüm en kaliteli derby maçıydı.
    Kesin dehşete kapılmıştır fenerliler :)

2|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Gerçekten güzel maçtı keyif verdi fenerlilerin B seçeneğini düşünmediği kesinde gerisini bilemem :)

1|1
    0|0
  • Onlara küme düşme hattında başarılar.

1|2
    0|0
  • A demeyen ya anlamıyor ya objektif değil.

0|1
    0|0
  • Aslında biz birşey hissetmedik sadece şunu düşündük. Ulan evimizde Gs bizi 2-0 öne hiç geçemedi Caner ve Gökhan ilk defa evinde Gs ye 2-0 yeeniliyor acaba ne hissediyorlar diye düşündük.

0|2
    0|2
  • Ortada harika bir futbol yoktu yalnız , çok pozisyon vardı sadece.

0|0
    0|1
  • Fenerbahce her derbide böyle oynadı 40 yılda bir derbide atak oynadılar dıye nıye korkalım.

0|0
    0|0
  • Oynanan futbol kalitesini görüp, dehşete kapılıp, Türkiye kupasına odaklanmışlardır 😄

0|1
    0|0
  • Ben maçı izlerken yanımdaki adamfenerliydi maç 2-2 olunca artık her pozisyonda Beşiktaş taraftarı ayağa kalkıyodu. Adamda sizde iyi alıştınız oturun göremiyom mk diye dalga geçe geçe izledi maçı. Ama önde bir adam vardı her pozisyonda ayaga kalkıp sövüyodu biraz daha zorlasa maça girip o gol atacaktı nasıl bir atraksyon yaşadıysa artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...