Maç sonu Şenol Güneş muhabirle tartıştı. Siz ne düşünüyorsunuz?

İşi sadece soru sormak olan bir muhabire karşı bu kadar hoş görüsüz tavrı görünce gerçekten ülkem adına çok utandım. Nereye gidiyoruz dedim. Şenol hocanın yüzü şekilden şekile görmesi, tahamülsüz tavrı gerçekten hepimizi şaşırtı. Spor dostluk diyenler böyle tahamülsüz ve dikkatsiz davranırsa futbol nereye gider. Yeni bir şeylerin inşaa edlmek istenilen ilk günün devamında bu tabloyla karşılaşmak çok üzücü gerçekten. Sizlerin görüşü nedir?

• Hoca ayıp etti
    0% (0)89% (16)80% (16)Oy Ver
  • Hoca haklı (?)
    100% (2)11% (2)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay hoca naptın :(
2ay şenol güneşin basın emekçisi muhabire saygısızlığı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ama sız katılıyorum ++++

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Videoda hiçbirşey yok , yazdiklarin ile video apayrı , flash tv nin haberi abartmadı gibi olmuş
    Hoca saygı duyuyorum demiş burada büyük bir tartışma bile yok. Siz terime alışıksiniz , tesisten muhabir kovan bir hoca varken buna utanmak fanatikliktir

Ne genç muhabirin hevesini kırıyor , ne de soru cevaplamam diyor

www.vidivodo.com/fatih-terimi-kizdiran-muhabir

m.haberler.com/fatih-terim-trt-muhabirinin-sorusunu-cevaplamadi-8548977-haberi

0|2
    0|1
  • Geçekten soruda hiçbirşey yok yani art niyetl, bir soru filan değil hatta kadro okadar genişki hani oyuncu seçmede zorlanır hoca bunu bende dile getirdim GS de bu olsaydı dün farklı olurdu diyede belirttim anlamadığım şekilde tribe girmiş Şenol hoca tanıdığım Şenol hoca olmaktan çıkıyor yavaş yavaş.

0|0
    0|2
Yükleniyor...