Kız arkadaşınız evlilikten bahsetmek istemiyor. Partneriniz hakkında ne düşünürdünüz?

Kız arkadaşınız var ve siz her evlilik lafını açtığınızda kız arkadaşınız ben senin hayatında kendimi eş olarak görmüyorum o kategoride olmuyorum diyor. Ya da bişey söylediğinizde ilerde evlenceğin kişi düşünsün banane diyor. Ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
aslında o kişide evlilik ister ama ailesindeki ayrılıklar nedeniyle belkide inancını kaybetmiş biri olduğunu göz önüne alalım ama sizin bu davranışın sebebinden haberiniz yok

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi adıma konuşuyorum. Yapılacak en büyük hatalardan biri ilişkiyi tam rayına oturtmadan bu soruyo sormaktır. Şimdiye kadar hiçbir ilişkimde bu konuyu acmadm kız arkadaşıma. Açsaydım ne olurdu.

-Bir kız 26 27 yaşlarına kadar hayatını yaşamak ister.

-Ben ona evlilik hayallerimi anlattığımda bu tek tarafrlı olduğu için bende kaçıçaktır ve karşılıklı soğuma olacaktır.

-Elinden kaçırma korkusu.

Uzatmaya gerek yok bunları çoğaltabiliriz. Evlilik işine gelince ßenim ve partnerimin hazılr olduğunda "Evlilik teklifini yaparım direk. Bunu öyle bir şekilde yaparım ki kabul etmeme ihtimalide olmaz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğlenilecek kız olduğunu :)))

1|0
    0|0
    • abıcım ozur dılerım oncelıkle baktım herkes yanlıs anladı dedım sorun bende hemen guncelledım sımdı beklıyorum yıne senın o saygı deger goruslerını:)

• İşte sitemim öncesinde yazdım önerilerimi. Onlara bak bakalım :)))

Yani; O zaman böyle davranmasının sebebini söylemesi gerekiyor. Böylece eğer erkek geçekten nasıl hareket etmesi gerektiğine karar verebilecektir. Gerçekten ciddi bir düşüncesi var ve kızdan hoşlanıyorsa, kızın korkusunun yersiz yersiz olduğunu ve gördüğü kötü bir örneğin, birlikteliklerin hep kötü sonuçlanacağı anlamına gelmediğini kanıtlamaya ve kızı ikna etmeye çalışacaktır/çalışmalıdır.

• evlenme konusunda tedirgindir hazır değildir... ailesinde ya da çevresinde mutsuz evlilikler görmüştür vb bir çok sorunu olabilir bilinçaltında, anlayışla çözülür üstüne gidip evlilik lafı açılmasın yeter

1|0
    0|0
  • o kişinin eşi olmayacağını mı yoksa hickemseye eş olmayacağını mı söylüyor. bir de o var.

1|0
    0|0
    • o kısının esı olmayacagını

• pardon güncellemeyi okumamışım. o zaman onun kafasındaki o düşünceyi değiştirmeye çalışırım.

• hmm guzel bı davranıs +1

• hade git işine derdim

0|0
    0|0
  • uzatmam direk ayrılırım gönül eğlendireceği kişiler bulsun kendine. ayrılıklar falan bahane zaten evlilikte birlikte yuva kurcaz aile olcaz. zaten bana güvenmiyorsa ilişkiyi sürdürmenin anlamı yok

0|0
    0|0
  • O kızın sadece seksden başka bir düşünmesi olmadıgını sahte duygular besledigini düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar diye bi film var internettende izleyebilirsin onu izle orda bu sorunun cevabı ve hatta daha fazlası var tavisiye ederim.ve o çocuğun verdiği cevap çok mantıklıydı sende sevgiline o cevabı verebilirsin ben bile evlenmesekte olur aslında yaa diyesim geldi.

1|0
    0|0
  • bunu arasıra bnde söylerim ama bu karşımdakiyle evlenmek istemediğimden falan değil sadece onun isteyip istemediğini bilmediğimden:) bence ona sen istediğini belli edersen oda bunları şakasına solediğini ve seninle evlenmeyi istediğini belli edicektir:)

1|0
    0|0
    • ıste ya cevremde hem ayrılıklar gordugum ıçın aslında tırsıyorum bu mevzulardan yanı oyle evlılık hayallerı kuran bır genç kız degılım karsımdakı zaten ıstıyor fakat ben senın es kategorınde kendımı gormuyorum dedıgımde neden dıyo ozamanda cevap veremıyorum kasınıyorum ben galıba:)

• bencede sen kasınıomussun:)

• Ben erkek olsam o kızla sonuna kadar eglenmem gerektigini düşünürdüm..

0|0
    0|0
  • rahatmış derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...