BAL Ligin de oynayan oyuncular ne kadar maaş alıyorlar yani yıllık kazançları falan ne kadar?

Evet arkadaşlar bunu bilen var mı bazıları diyor 1000 tl 500 tl bile zor alıyolar 1 ayda 2 ay da bir bazıları diyor sultangazide oynuyor adam 30 bin tl alıyor falan doğrusu nedir yakınlarınızdan duyduğunuz oynayan arkadaşınız varsa aldığı para nedir?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sultangazi gibi amatör sayılacak klüpler'de 30 bin alan yoktur. Yalan 30 bin lira ile alan yok. Arkadaşım var top oynayan ptt liginde 30 bin lira almıyor sana söyleyenler abartmış.

0|0
    0|0
    • 2ay

Adam ptt 1. ligde oynuyor 22 kişilik kadroda 18 e giriyor yani bazı maçlar ve yılda 30 bin tl bile kazanamıyomu hangi klüp o acaba? :D

• 2ay

30 bin kazanan vardır. Ptt'de ptt sadece Ptt 1. lig değil 2. lig vs anladın. Altınorduda oynuyor benim arkadaşım kazanmıyor demedim kazananda vardır. Kazanamayanda mesela Ptt 1. lig Eskişehir takımında oynayan 4-5 misliside kazanıyordur. Daha fazlasınıda takımdan takıma değişir oyuncudan oyuncuya. Bal ligi olmuyor ptt yalnız. Sen sultangazide oynayan aylık 30 bin lira kazanan adamı göster bende veririm o kadar para

• ben konya 2. amatör ligde oynuyorum hiç maaş almıyorum bizim takım keyif için oynuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...