Eren Derdiyok'un durmaya niyeti yok bence. Dün Beşiktaş kalesinide bombaladı. Sizcede çok isabetli bir transfer değilmi?

Eren Derdiyok'un durmaya niyeti yok bence. Dün Beşiktaş kalesinide bombaladı. Sizcede çok isabetli bir transfer değilmi?Eren Derdiyok un durmaya niyeti yok. GS de kendisini buldu bence. Burda bazı kıt futbol bilgisiyle bana göre çekememezlikten kaynaklı yorumları okuyorumda ne isabetli transfer yapmışız demekten kendimi alamıyorum. Bakın sizin kaleyede attı gooooolllllll'ünü.
Sizlerin görüşleri nedir? Erenin futbolunu beğeniyor musunuz?

• Gerçekten kaliteli bir futbolcu
    67% (4)56% (9)59% (13)Oy Ver
  • Yok ben halen ikna olmadım :D
    33% (2)44% (7)41% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Yok ben halen ikna olmadım

0|1
    0|0
    • 2ay

canın sağolsun :D bir kaç hafta sora gene soracağım buralarda ol bakalım o zaman ikna alacak mısın :p

En İyi Erkek Görüşü

• Ereni aldık ama adam İbrahimoviç çıktı mk

0|1
    0|1
    • 2ay

bu nasıl yorum la :D ama iyi çıktı o bir gerçek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Cenkin attığı gol 5
    Erenin attıgi gol 5
    Dun ikisi de gol attı, hatta eren sans eseri boş kaleye attı ama hicbir Beşiktaşlı Cenki bu kadar övmüyorsa Ya umuttan sonra boyle golcü bas döndürdü ya da arap yağı bol bulmuş hesabi

0|1
    2|2
  • beğeniyorum iyi bir oyuncu ama biraz daha fazla önde baskı yapmalı

0|1
    0|0
  • daha bellı degıl bence , yanı kotu futbolcu mu kesınlıkle degıl. umuttan falan 10 kat daha ıyı. ama su an ıcın daha erken takımı sırtlar falan demek ıcın.

0|1
    0|0
    • 2ay

istekli ve fırsatçılığını iyi konuşturuyor bence ama dediğin gibi bakıp görmek lazım yinede

• zannedersin kendi bireysel becerisi ile attı dünkü golü brnce galatasarayın en iyi transferi bruma

0|1
    0|1
    • 2ay

bir şekilde gol ile buluşyor ya o açıdan dedim dahada iyi olacak iler ki haftalarda

• 2ay

@Cimbicmemakinesi 😂😂😂😂senin gibiler anca güldürür beni hakaretlerini kendi seviyendeki insanlara et lütfen

• 2ay

Sen 26 yaşında düşük seviyeysen sana da acıdım aslanım gülersin boş gülersin zekasız dostum benim :)

• Cenkte devam ediyor bombaya

0|0
    0|1
    • 2ay

cenk i konuşmuyoruz ki ama milli takımada yapsın biraz katkı eksik oynuyoruz hep 10 kişi

• 2ay

Sen şu bol sahte hesabı olan gizli gslisin QuadroQu

• Yok ben halen ikna olmadım

0|1
    0|0
    • 2ay

canın sağolusun ne yapalım

Yükleniyor...