Sokakta en etkili dövüş sporu?

Hangisidir beyler bayanlar önerin bir şeyler

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• 15 kisiye saldirdim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Taekwondo güzeldir tekmeyle rakibi yaklaştırmazsın boxta ise yakından dövüşe yara ama en etkilisi Jeet Kune Do

0|0
    0|0
    • 2ay

Jeet Kune Do öğrenebileceğim bir yer olsa koşa koşa giderim ama yok maalesef

• 2ay

wing chuna bakarım

• 2ay

İp Mandan biliyorsundur tahtadan dummy var üstündeki çubuklara vuruyorsun gelebilecek saldırılara karşı farklı yönlerde blok yapabiliyorsun birde kas geliştiriyor taviye ederim İpChung Wing Chun salonu var gerçek İpman'ın oğlu ama orası da maliyetli olabilir :)) https://www.youtube.com/watch?v=hLpX1EFCoOE

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Sokakta en iyi dövüş sporu beline taktığın 15+1 lik bir makinedir gerisi seni kurtarmaz kimse eski usul dovusmuyor sopa demir cubuk taş sandalye set üstü ocak falan da var ama en etkilisi dediğim gibi 15+1

0|0
    0|0
    • 2ay

karşıdaki ibneden de ondan varsa ya sen o mezarda oluyo genel de :D

• 2ay

Kavganın zaten sonu belli olmaz ki artık lise kavgaları bile ölümle bitiyor heleki hızlı semtlerde durum hepten vahim daha ne olduğunu anlamadan herif arabanın sunrofundan otomatik pompalı çıkardı bir keresinde en iyisi uzak durmak bu islerden ben çoğu zaman sen haklısın bilader deyip geçiyorum

• ergenlikte dedem güreşe yazdırmıştı ben en iyisi o, kavga ederken genelde vücudumu kullanırım

0|0
    0|0
  • boks.

0|0
    0|0
  • Boks hacı yüklen boksa

0|0
    0|0
  • kung fu :D

0|0
    0|0
    • 2ay