Spor ve zayıflama?

Boyun 168 kilom 67 neredeyse 70 e vardım
Basenlerim ve göbek bölgemde çok kilom var. Bu kilolarına nasıl verebilirim.
Kilo almanın sebebi de ameliyat oldum bacağından ve uzun süre yaklaşık 4-5 ay yatmak zorunda kaldım. Bacak kasların da çok güçsüzleşti. Önceden yürüyemiyordum bile şimdi yavaş yavaş yürümeye başladım ve spor yapıcam ama sporu evde kendi başıma yapmak istiyorum. Çünkü hem üni sınavına hazırlanıyorum hem de spor salonuna verecek para kalmadı ameliyat çok masraflı oldu ve biz orta halli bir aileyiz.
Bana evde yapabileceğimiz spor ya da nasıl yemekler yemeliyim söyleyebilir misiniz?
Basenlerin ve göbek bölgede aşırı kilo var aslında tüm vücudum da kilo var ama en çok bu bölgelerde yoğun bana yardımcı olur musunuz?

1|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuruyus yap ilk once bir yarim saat filan. Yavaşla basla sonra hizlanirsin isinma amacli. Hava soguk disari cikamam dersen leslie sansone yaz evde yürüyüş videosu yaptiriyo. 1 tane bir bucuk litrelik siseyi kum ya da suyla doldurup dambil olarak kullanabilirsin. Mekik cek yarım mekik olsun tam yapma. 2 set 30 yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Youtube dan videolar bak bu arada spor için ben öyle yaptım 3 kg verdim bir ara çok kilo almıştım ve spora param yoktu

• 2ay

Gencvefit, good health 7/24

• 2ay

Tamam hemen bakıcam teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalorisi düşük yiyeceklerle beslenmelisin internetten bakabilirsin her yiyeceğin yağ, şeker oranına bakarak ye. Günlük Alman gereken kaloriyi netten hesapla onun 500 kalori altında beslen. Sağlıklı kilo verirsin hem

1|0
    0|0
  • Çok güzelsin bence

0|0
    1|0
  • kilo vermek ile sporun bir alakası yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...