Utanıyorum bu durumdan ama paylaşmaya ihtiyacım var...

türkiyenin içinde bulunduğu şu anki hal ortada.Şu an tencere tabak korna sesleri yankılanıyo burda.çok rahatsızım.babam akp yanlısıyken,ben dışarı çıkıp katılmak istiyorum insanlara.baba baskısı mahalle baskısını bastırdı.biliyorum karşı çıksam,çıkmak istiyorum desem fena patlar.ama ben de patlıycak gibiyim,içimde tutmak istemiyorum.ben kendimi ortaya koyamıyorum resmen.böyle büyütülmüşüm ben ona üzülüyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hiç değilse bir mazeretin var. olaya bedenen katılamasanda ruhen, fikir ilen katılmışsın zaten önemli olanda senin bu konuda ne hissettiğindir zaten senin gibi kaç bin kişi daha var belki daha fazlası aynı durum tersi içinde geçerli. gitmek istemeyipte sosyal baskıdan dolayı giden vs. aman beya karşı cinsle siyaset erkek adamı bozar o yüzden daha fazla uzatmayacağım sen özü anladın. rahat ol derim takma kafana :))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabret bu olaylar provakasyon bende senin gibi tencere tava seslerinden çok rahatsızım psikolojik savaş gibi ama 80 yıllara da dönmek istemiyorsak sabredeceğiz

0|0
    0|0
  • babanın kalbini kırma .fakat herkes görüşünde özgürdür.birseye destek olmak sadece cıkıp dışarıda olmak degil oturup dua ile de destek onunur

0|0
    0|0
  • sosyal medyadan da tepkini dile getirebilirsin...bence akşam akşam tatsız bir yaşama ailenle..

0|1
    0|0
  • Ah ah uzulme ben de akpye oy vermıcektım ama hainler elimi akpye göturdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu olay akp imiş gibi gösterilse de işin iç yüzü farklı .çıkmamamn senin hayrına o grupların arasında saldırganlar var sende zarar görebilirsin baban seni koruyor

0|0
    0|0
  • dışarı çıkamasan bile zmanı geldiğinde baskı altında kalmadan özgürce oyunu kullanabilrsen işte ozamn yüreğini koymuş olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...