Insan sevdiğinin telefonuna bakacaksa,nerde kaldı sevgisi!!

o yurtdışında bende türkiyedeyim,2 aydır görüşmüyoruz,bu hafta gelicekti geldiğinde bir teline bakalım dedim,sen bana güvenmıyor musun,dilersen bütün arkdslarımla tanıştırırım,ama face,tel,cüzdan bunlar kişinin özelidr dedi,bende senin gibi ilişki anlayışım yok benim,teline bakamadığım insanı istemem dedim ayrıldım,2 gndür ne o beni arıyor ne beni sizce doğru olanı mı yapmışım..bide ben onun için herşeydim!

Güncellemeler:
başlık yanlış olmuş arkadaşlar,telefonuna bakamıycaksa olucak..teşekkürler..
ama şöyle birşeyde var,o tek başına bir evde kalıyor o kadar cok sabahlara kadar oturuyor ki savunması da yalnızım ne yapıcam bende dedim düzene oturtalım,tamm güveniyorum ama ilk bak sonra bakamzsın demesi beni sinirlendirdi..
bi bakar mısınız?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence doğru olanı yapmışsın. çok haklısın.

tamam zırt pırt telefon karıştırmak yanlış. ama hiç bakamazsın denmemeli.

demekki sakladıgı şeyler var. ha erkek arkadaşları ile belki özel mesajları olabilir,onları gizlemesi normal, arkadaşının özeli vardır belki.

0|0
    0|0
    • bi dakka bişe atlamışım

çocuk 2 ay yok diye, gel hemen telefonuna bakalım demen ayılık olmuş. k.bakma

Erkekler Ne Diyor 3

• bide belirtmissin ya hani onun herseyiydim diye

adam haklı o senn herseyin olamamıs demekki

ben olsam bende kurcalatmazdım

0|0
    0|0
    • keşke herşeyi değilde,her ne olursa olsun telefonu vericek kadar cesareti olsaydı...

• bana çok güvenirdi ama sanırım ona güvenemiyceğimi hissetti,uğraşmak istemedi..

• bilmiyorum

• yanlış olanı yapmışsın.Demek ki onu için her şey değilsin ve mantıklı olanı bu.Sahiplenmeyin bu kadar

0|0
    0|0
  • Güvenini sarsmışsın onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgilinde olsa herkesin bir özeli olur arkadaşım..Bakarsın tabi ama tavrın yanlış geldiğinde telefonuna bir bakalım demen itmiş olabilir onu.

0|0
    0|0
  • madem kendıne guvenıyor o bu kadar versın telı.. zaten ılışkının kendısı ozel aranızda ozel mozel olmamalı

0|0
    0|0
  • Takıntısı vardır hoşlanmıyordur o eşyalarına bakmana. Ben de hoşlanmam mesela. Ama seven insan kıskanır, merak eder.

0|0
    0|0
  • neye?

0|0
    0|0
  • sen telefonuna bakabileceğin birini bulursun,o bakmak istemeyecek birini bulur olur biter

0|0
    0|0
  • hemen bitir

0|0
    0|0
  • bırak canım bende ayrılmadan once arkadaslarını ac göster dedim göstermedi bunlar böyle ya gizli şyeler yapıyolar neoldugu bellsiz kaıdnları ekliyolar birkere guven çok onemli sifesını vermesı lazımdı sen ona verecen osana vercekki guvenolsun demekki svememiş sadece oyalamış seni defet hayatından onune bak

0|0
    0|0
  • bende böyle bir iliski yasiyorum ben almanya o türkiye, yani sadece bu sebepten bile böyle seyler önemli insan 10 kat fazla güven istiyor normalinden... izin vermeliydi. vermediyse büyük ihmial gizlisi saklisi vardi. IYI YAPMISSIN. seni sevse kaybetmekten akli cikardi ve o an telefonu verirdi eline

0|0
    0|0
  • ben de aynısını yaptım ve1 hafta önce 5 yıllık ilişkim bitti.. bunlar gelemiyo böye şeylere..

0|0
    0|0
Yükleniyor...