Öylesine yaptığımız kickboks maçında kendimi gösteremedim?

Hatalarimizi gormek icin ringe ciktik ilk kez cikisimdi ve biraz kotuydum basim donuyodu midem bulaniyodu yorgunluk vardi falan hareketleri normalde dogru yaptigim halde ringde yapamadim taktikler aklima gelmedi kaski takinca heycandan galiba nefesimi tuttum mac boyunca kendimi gosteremedim benden sonra gelen kizdan dayak yedim hareketleri dogru yapmadigi halde. yediremedim kendime iki gundur buna agliyorum hocayla konustuk orda en iyi sendin dedi ama ben hic oyle dusunmuyorum moral ve ozguven olarak çöküşlerdeyim kickboksu birakmak istemiyorum ama bisey yapamadigimdan rezil olmusum gibi hissedip oraya gitmek istemiyorum. Destek olur musunuz ya da taktik verirmisiniz arkadaslar

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten kendini göstermek istiyorsan gider kendini kanıtlarsin köşe bucak kaçıp saklanacagına neler yapabilecegini onlara göster

1|0
    0|0
    • Saklansam yine iyi kizin ustune gidipte dayak yedim mal gibi

• O ara kendimde degildim dersin kıza çıkışta kaćma işim var seninle de döv 😂

• Oldu :D

En İyi Kız Görüşü

• rezil olmadığını düşünürsen değilsindir benim taktiğim bu büyük ihtimalle stress altın da olduğun için olaylar bu şekilde gelişti. kendini motive et aynanın karşısına geç ve şunu de ben yapabilirim bunu en az 5 kere tekrarla sonra aslan gibi olursun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rocky ağlamıyordu kanka

1|0
    0|0
  • Kızın çıkışta saçını başını yol bence 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...