Sizce Beşiktaş ve Galatasaray Kalite Bakımindan Ligde Rakipsiz Değilmi?

Öncelikle 2 takimida bu oyunu oynadıkları için tebrik ediyorum. İlk yarı Riekerink doğru hamlelerle 2. Yarıda ise Şenol Güneş doğru hamlelerle takimlarini süper futbol oynattılar.
2 takımda çok iyi bir takım olmuş Fenerbahçe dahil bu 2 takım kalitesinde bence başka bir takim yok

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• GS kendini kanıtlamış başarılar kazanmış bir klüp siz niye kendinizi GS nin yanına yamıyorsunuz ki beşiktaş ne yaptı ki :))))

1|3
    0|1
    • 2ay

Ne alakasi var futbol ve kalite ortada

• 2ay

çok yol katetmeniz lazım kendinizi GS nin yanına koyabilmeniz için ben böyle düşünüyorum
      benim futbol bilgim bunu söyletiyor bana ama bu da senin görüşündür katılmam ama saygı duyarım ne yapalım :(

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum sana.
    Herşey bir yana, çok güzel bir maç oldu.
    İlk yarıda Galatasaray, Barcelona gibi oynadı, ikinci yarıda Beşiktaş Bayern Münih gibi oynadı.
    Maç üst düzey bir şampiyonlar ligi maçı gibiydi adeta.

Şu gerçek ortaya net bir şekilde çıktı ki, bu iki takımda bizim ligimizin üstünde.
    Yani bu yıl çok açık şekilde görülüyor ki lig bu ikisi arasında geçecek, fenerbahçe dahil hiçbir takım bu ikisine rakip dahi olamaz...
    Tebrikler Galatasaray
    Tebrikler Beşiktaş

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dün akşam ki maç gerçekten güzeldi biraz daha zorlasalar maç öncesi yaptığım skor tahmini tutacaktı 3-2 beşiktaş alır demiştim maç başlamadan hatta gün içinde 2-0 olduğunda bile bir şeylerin değişeceğinin farkındaydım içime doğmuştu çünkü 1 golle kaçırdık :D

0|0
    0|0
  • Rakipsizmi değilmi çok erken sorular ancak gerçekten zevkli karşılaşmaydı iki takımda iyi mücadele etti diyebiliriz keyif aldım.

0|0
    0|0
  • Lig bu Galatasaray in ölüsü 3 kupa alıyor = )
    kalite den bahsetmiyelim

1|1
    0|0
  • Lig uzun maraton isim olarak herkes kaliteli oyunculara sahip. Galatasaray kötü geçen sezonunda şampiyon olabildi fenerbahcede ne kadar sistemsiz olsada geçen sene şampiyonluk yarışındaydı beşiktaşımız yürekli oynamaya devam amma ve lakin ligin şu an zirvesinde başakşehir var ikincide bursa (detay) :-)

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Yav he he 😂

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi iki takımı, bu sene fenerin işi zor

0|0
    0|0
  • iyi guzel hoş demişssinde galatasaray basarılarıyla kendini avrupada kanıtlamıs takım bjk ne yaptı? gs sistemini bir oturtabilse geçmiş yıllara geri döner . benim için buyukluk avrupa basarısıdır . adımızın duyurulmasıdır

1|1
    0|1
    • 2ay

Ben bu seneden bahsediyorum iki takim şu anda çok kaliteli

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemin ediyorum premier lig maçı izliyorum sandım.
    Son yıllarda gördüğüm en kaliteli derby maçıydı.
    Düşünüyorum da Fenerbahçenin işi çok zor, bu iki takımda pis fark atar fenere :D

3|3
    0|0
Yükleniyor...