Hakem Palabıyığın evsahibi takımı kayıran yönetimini kınıyorum. Berbat bir maç yönetti. Görüşleriniz?

Beşiktaşın hakemlerle kollanması yeter artık, demirören federasyonunu arka bahçeleri yaptılar...

Güncellemeler:
2ay Futbolumuz ancak FEDERASYON TARAFSIZ OLURSA ilerler, bugun kendi taraflarında oldugu için susanlar futbolumuzun katilidir bunu kimse unutmasın.
demirören federasyonunu arka bahçeleri yaptılar yazık valla :(
Sizlerde görüşlerinizi paylaşın

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• lk yarıda, Canerin Yasine arkadan çift dalışı sarıkarttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Canerin Ereni arkadan çok şiddetli şekilde yitmesi sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın yan hakeme şiddetli itirazı sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın Carol a arkadan dalması sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda Cenkin ceza sahasında kasıtlı olarak kendini yere atması sarı karttı, hakem vermedi
    İkinci yarıda Cenk bir kez daha aynısını yaptı hakem vermedi.
    İlk yarının son dakikasında Marcelonun bir hava topunda arkadan gelip, Erenin beline attıgı çok şiddetli uçan diz hareketi net bir kırmızı karttı, hakem vermedi.
    İkinci yarıda Talisca nın Yasine attığı tokat net bir kırmızı karttı hakem vermedi.
    Tosic in sarı kartlık faullerini , abubakarın Musleraya yaptığı hareketi saymadım bile...

3|3
    0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem ol bu düzene son ver

0|1
    0|0
    • 2ay

tek başıma ne yapacam don kişot muyum ben :(

• 2ay

Kqrdeşim maç yönetmek amatörde bile çok zor emin ol buna göründüğü kadar kolay değil

• 2ay

zor haklısın ama ona göre eğitim falan alıyorlar stres yönetimi vs gibi ama sorun hiç derbi yönetmemiş birini bu maça vermek, kimin sahasında olursa olsun o baskıyı kaldıramayacağını ben tahmin ediyordum yani ama sağlık olsun yinede 3 puan bekliyorduk 1 puanda iyidir en azından puansız dönmedik ilerde işimize yarar bu sonuç

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• http://i.hizliresim.com/A3X2Zp.jpg

Gol öncesi yardımcı hakem hayal alemine dalmıştı herhalde bunu görmeyerek
    Bruma topu eline alıyor oynuyor , köşe vuruşunda topu sektiriyor , golden sonra köşe bayrağını tekmeliyor ama kart yok

Evet birileri kollanıyor ve federasyonu arka bahçesi yapmış #yıllardır

0|3
    1|2
  • Belkide Beşiktaşı kayırmadı , Fenerbahçeye yaraması için uğraştı bu puan durumunu ahahaha kim bilir. Herkesin günahı boynuna... Yenseydik de yenilseydik de önemi yok. Dostluk kazansız. Beşiktaşsız da , Galatasaraysız da bu lig güzel olmaz. Hakeden şampiyon olsun.
    Kayırmalar ne yazıkki olacaktır, sizin takımı da kayıran olacaktır, bizim takımı da.
    Dediğin gibi inşallah daha az hata yapan hakemlerimiz olur inşallah...
    Doğruya doğru ne diyeyim şimdi :)

0|2
    0|0
    • 2ay

evet doğru şeyler diyorsun

• Demirören federasyonunda en çok şampiyon olan takim galatasaray iken çıkıp da demirören federasyonu beşiktaşın arka bahçesi oldu demek çok yanliş bir bakiş. O bunu kayırdı bu onu kolladı dersek zamanında meloya kart çıkaramayan hakemler de galatasarayi kollamış oluyor bu mantıkla. Beşiktaş geçen sezon kollanmadan hakkıyla şampiyon oldu bunu tarafli tarfsız herkes biliyor. Rakibinden daha iyi kadro kuracaksin daha iyi oynamaya calisacaksin ki rekabet artsin. Senden iyi oynayan rakibin paçasından aşagı çekmeye calişmak, çamur atmak seni yükseltmez.

0|3
    1|2
  • İlk derbisinde çok normal yalnız caner emre abisinden çok şey görmüş resmen sakatlamaya girdi

0|2
    0|3
  • Bruma kırmızı görmeliydi golden önce sneyder topu yuvarlak dışından kullandı hata gol iptal

0|1
    0|4
    • 2ay

o kadar dikkat etmedim ona ama korneri genelde çizginin en ucuna koyuyorlar futbolcular

• 2ay

eksiyi ben vermedim sana
      + ve eig gibi bir derdim yok bazı sorularda öyle yazdım doğru ama bu adil olmayan tavrınızdan vazgeçirtmek için yazdım, sırf kendi adamlarınıza eig vermek + vermek hakkaniyetli bir davranış mı yok biz öyle yapmıyoruz ayağını falan bırakın hepimiz görüyoruz
      her şeyi sonuçta öyle yazarak taraflı oldugunu gösterip içindeki adil davranma dürtüsünü rahatsız etmek amacımız, şimdide bakıyorum soru sordugunuzda gizli kısımın kapatıyorsunuz KORKMAYIN TİTREYİN diyorum sadece sizlere :D zaten sizin sorularınızda 5 para etmez sorular gelende olmuyor, bu hükümetin yandaş medyası gibisiniz kendi kendinize çalıp kendi kendinize söylüyorsunuz ama dinleyeniniz adam yerine koyulanız yok, rakip klüpün başkanına vzyonsuz dursun demek sizin haddinize mi aşağılamak kastıyla yorumlar yapmak, rakiplerinize saygı duymayı ve o arşa çıkmış kibirinizi kenara bırakcaksınız bir kere sizin yaptıklarınızın onda 1 ini yaptık gtünüz tutuştu :P saygılı olmadığınız sürece sırfbizede değilherkese

• 2ay

süper kupada yendik hazmedemediniz, ligde ezdik gene hazmedemiyorsunuz
      iki maçtada kyduk mu

• Hakemsaray yıllarca hak yediniz

0|3
    1|4
    • 2ay

bir Galata demeyi öğrenemedinz la :( fetösaray olduk, hakemsaray olduk ama önce süper kupada yendik şimdide kendi seyirci ve sahanızda 2 puanı bıraktık yine mi öğrenemediniz ismimizi :D

• 2ay

Küçük takım gibi 1 puana sevinin mk

• 2ay

2 puanı bıraktık diyoruz sahada okumadın mı yazdığı mı :(

• hadi oradan deli

0|1
    0|0
    • 2ay

şarkıyı mı beğenmedin kardeş :( sabah sabah çok arabesk oldu haklısın :D

Yükleniyor...