Fenerbahçe artık 3. büyük mi?

2008'den beri şampiyonlar ligi görmemiş olmaları.
Özellikle son 2-3 yılda Beşiktaş-Galatasaray derbilerinin çok kaliteli ve heyecan verici olması.
Başarı ve kalite konusunda da bu iki takımın gerisinde kalmış olmaları acaba Fenerbahçeyi küçük takım hüviyetine büründürür mü?

Güncellemeler:
2ay 3. büyük mü?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Yemin ediyorum dün akşam premier lig maçı izliyorum sandım.
    Son yıllarda gördüğüm en kaliteli derby maçıydı.
    Düşünüyorum da Fenerbahçenin işi çok zor, bu iki takımda pis fark atar fenere

1|2
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dün izlediğim Beşiktaş - Galatasaray ve Osmanlıspor- Başakşehir maçlarından sonra hatta Trabzona karşı Konyanın oynadığı sağlam futbolu gördükten sonra diyorum ki, bu yıl için Fenerbahçe 3. büyük falan değil.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Kalite konusunda geri kalmışlık 😄 Açık ara en değerli kadro FB'de son yıllarda FB Avrupa Liginde GS şampiyonlar liginde çok başarılı asıl geri düşmüş olan BJK'dir şerefli 3. lükler diye kendilerini kandırdılar yıllarca ;)

0|2
    0|2
  • Cidden bunu bir Bjk li mi sordu sana bir kaç sorum var.
    1. Tiner mi çok çekdin yine.
    2. Büyüklük yıldız ve şampiyonlukla alakalı değil mi şampiyonlar ligine gitmekle mi büyüklük ölçüüyor.
    3. Bizi 2 yı şampiyonlar ligine almadılar biz bir kere 1. bir kere 2. olduk peki 3. bile şampiyonlar ligine gidebiliyorken Bjk neden şampiyonar ligine 7 yıl hasret çekdi.
    4. Siz yıldız alabilmek için Tff ye yalvarmış bir takımsınız. Bence yalvarın yine ki3. yıldızı size versinler enazından şampiyonluk konusunda değil yıldız konusun da yetişin.

0|1
    0|2
  • Hayır çok önemli noktaları atlıyonuz

0|1
    0|0
    • 2ay

2010dan sonra 2 kere şampiyonlar ligine gitmemiz gerekirken bir yıl tff men etti ts gitti 1 yılda uefa men etti gs gitti 2008 le beraber 7 yılda 3 kere şampiyonlar ligindeydik

• Ama onların 6-0 ı var

0|0
    0|0
  • küçüğün büyüğü diyelim.

0|0
    0|0
  • Fener yakinda kumeye 😂

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • fenevi başkanı bitrdi.. fener den bir cacık olmaz.. Galatasaray şampiyon

0|0
    0|0
  • Gerçek şu ki, hem Galatasaray hemde Beşiktaş bu yıl lig seviyemizin oldukça üstündeler. Dün izlediğimiz derbi bunu net bir şekilde gösterdi.
    Bu durumda Fenerbahçenin sadece Türkiye kupasına kanalize olması belkide en mantıklı tercih olur.
    Çünkü ne bu Galatasaray'a ne de bu Beşiktaş'a rakip olabilmeleri mümkün değil.
    Düşünebiliyormusunuz dünkü maçta Beşiktaşın ya da Galatasarayın yerinde Fenerbahçe olsaydı neler olurdu?
    Skoru kestiremem ama Fenerbahçe açısından korkunç bir durum olacağı çok açık.

0|0
    0|0
  • futbol bilgisi zayıf birisin bu belli mesela senin mantığa göre beşiktaş 10 yılda 1 şampiyon oluyor o zaman takım bile değil ya da GS geçen yıl 6 oldu onlarıda saymayalım, kendini geliştir biraz lütfen

0|1
    0|2
  • Galatasaray mahalle takımı , fenerbahce bir tık üstü

0|3
    1|1
  • Şakamısın olum ya beşiktaş kaç senedir gidiyor avrupaya ben fenerliyim ama avrupada tek büyük gs

0|1
    0|4
  • Gsye 2 puan kaptırmamız gerekiyordu.

0|0
    0|1
Yükleniyor...