Erkekler Kızların Fiziğine Çok Takılırlar mı?

erkekler kızların yüzünün güzelliğine mi daha çok dikkat ederler yoksa fiziğine mi? yani kilosu çok olan kızların şansı hiç yok mu? erkeklerin yorumlarını bekliyorum fakat ciddi olun lütfen...

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• aynı soruya benzer ben soracaktım bugun karar verdim bu konuda kadının fiziği ne kadar güzel olursa olsun yüzü güzel olmayınca etkilemiyo beni ama bazı kadınların yüzü cok güzel fizik hiç yok ama yinede gözlerimi alamaıyorum ondan

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kadınların ideal ölçülerini kim belirlemiş. Onlara göre Zayıflar güzel, şişmanlar çirkinmiymiş! Peki bu uzmanlar benim kime aşık olacağımı daa mı belirleyecekler...

Siz siz olun mitlere kanmayın. tüm kadınlar güzeldir!

4|0
    0|0
    • Kardeş çok güzel diyorsun da kızlar erkekleri böyle görmüyor işte . link sayıya bak kaç yorum gelmiş . Ayrıca dışarı bir çık bak en çirkin kız bile yakışıklı erkeklerle çıkıyorlar .

• yaniiii fizik çok önemlidir yüzü çok güzel olmasa bile fizik bunu kapatıyor arkadaşım

1|0
    1|0
  • erekklerin ilk baktıgı sey fizik zaten gerisi olmada olabiliyor ama bu demek degilki kilolu kızların hiç şansı yok erkekler farklı farklı birine güzel gelmeyen başkasına dünya güzeli gelebilir kısmet :D

1|0
    1|0
  • Fizik ilk bakışta dikkat çeker

Fizik tanıma aşamasında önemli etken

cut.

dipnot: ERKEĞİN ZEVKLERİNE GÖRE DEĞİŞİR..

1|0
    1|0
  • Hic onemli degil insan ve karakter onemli benim icin ama insanlar tuhaf hala bazi seyleri anlamiyorlar

2|0
    0|0
  • Çok aşırı değil, aslında kişisine göre değişir. Aynı sizler gibi. Nasıl hepinizin istediği farklıysa bizimkide farklı. Nasıl hepiniz takılmıosanız bizdede herkes takmaz

0|0
    0|0
    • işte herkeskendi fikrini söylesin ki nabız yoklayabileyim diye ben sordum soruyu:) şu bir gerçek ki mesela kızlar zayıf erkeklerden hiç hoşlanmıyor...

• benim boyum 1.60. kalçalarım da vardır ki zaten biraz kiloluyum. ee ne olacak şimdi? uzun boylu doğmamak kimin suçu ? :)

• Tabiki hiç biri suç değil, senin tipinde beğenende vardır elbet. Benim tercihim değilsin diye bu seni suçlu göstermezki :)

• her insan karşısındakinin fiziğine ama fazla ama çok dikkat eder. kilolu insanların da karşısındakini etkilemek için başka yönlerini ortaya koymaları gerekiyor.

1|0
    1|0
    • örnek vermek gerekirse?

• zeka, hazırcevaplık, espritüellik, entelektüel birikim, hoş sohbetlik vs.

• yüz güzzelliği tabiiki ön planda benim için.sonuçta bir ömür o yüze bakıcaz.fizik ister istemez değişecek bir yerden sonra.fazla kilolu olmasın yeter.

1|0
    1|0
  • kız güzelse şansı var.. ama fizik benim için çok önemli.

1|1
    1|0
  • o değilde sen kilolu erkekler için ne düşünüosun ama içten cevap ver lütfen bende çok kafama takıorum :D

0|0
    0|0
    • yani çok çok aşırı olmadığı sürece erkeklerın kızlardan iri olması avantajdır benim için. sıska erkeklerden hiçbir kız hoşlanmaz... şöyle söyleyeyim en son ayrıldığım erkek arkadaşım 1.93 boyundaydı 130 kiloydu... aramızda 30 cm fark vardı düşün... ama ben kendisini çok beğenirdim.

• türkiyenin suyu mu çıktı ? bende iibf den bir bölüm okuyorum üniversite sınavına tekrargirmeyi düşünüyorum. bence sende dene

• nerde okuosun ki ya ama orası çok sağlam diploması dünyanın heryerinde geçiyor ve dünyanın en iyi 70 üniversitesinden biri ekonomiye gidicektim iktisat okuorum dünya 2. si ama yemedi açıkçası çok aşırı zor :D

• takılırlar

0|0
    2|0
  • Kimileri takar kimileri ise takmaz bu insanın kişiliğine bağlı...

0|0
    0|0
  • ikisine de bakar ortada karar kılar

0|0
    0|0
  • kafasından gecenlere bağlı...

0|0
    0|0
  • o kızla ne yasamama bağlı

0|0
    0|0
  • İşine bakarım tatlım aç gezen ne güzeller gördük. Kuru gürültü sevmem.

0|0
    1|0
  • link erkeklerle kızların birbirlerinde dış görünüşe bakıp bakmaması arasında fark bellidir ki kızlar aşırı derece de yakışıklılığa bakıyorlar hem de aşrırı derece de .Bir bu sayfada ki cevaplara bak birde paylaştığım linkteki sayfadaki yorum yapan ve dış görünüşe önem vermeyen sayısına !

0|0
    0|0
    • Ama benim bildiğim hemen hemen bütün erkekler de manken gibi kız istiyorlar sarışın olsun odur budur... herkes ayrı ayrı mesela. kızlar kiloya ya da fiziğğe önem vermezken erkekler niye böyle? bence bir erkeğin gülüşü ve gözleri güzelse boy pos açısındanda yanıma yakışıyosa devamını pek aramam...

• beni tanımadan yorum yapma bence:) kendini basitleştiriyorsun. kimden kazık yediysen git ona çat arkadaşım.

• he tamam :D

• Şimdi bir şeyler dicem bana katılmayacaksın belki ama ben yine de gerçekleri yazayım sana .Ben dış görünüşe zerre kadar bakmam emin ol . Ama Türk kızları yakışıklılığa ve kiloya o kadar çok bakıyor ki aşırı derecede bakıyor .En çirkin kız bile yanında yakışıklı erkekle takış koluna çıkıyor.Yabancı kızlar TÜrk erkeklerini çok yakışıklı bulmasına rağmen kızlar yine de burun kıvırıyorlar. Ben davranışlara bakarım ,kültüre ( okuduğu kitaplar ,dini siyasi bakış açısı , izlediği filmler ) konuşmasına bakarım , stresli biri olmasın , tartışmak yerine eğlenceli biri olsun , espiriye espri ile karşılık versin isterim ,zaman iyi geçiyorsa çirkin olması değil o bana güzel gelir zaten .Ama kızlar bunu yapmıyor işte . Erkekler ne kadar güzel kız istediklerini yazsalarda her kızla çıkabiliyorlar.Bizzat şahit oluyorum buna .130 kiloluk bir kızla çıkan 1.78 boyunda kaslı ve ideal kilosunda , hatta yakışıklı bir çocuk var üniversitemizde . İster ister inanma . Şansın var ki kızsın bu ülkede erkek olmak çok zor çok .

3|0
    0|0
    • emin ol bunu herkes söyler ama ben saydığın kriterlere erkeklerde hiç önem vermedim:) ama erkekelr ne yazıkki önem veriyor. çok kitap okurum, konuşmam düzgündür,bakımlıyım kendimceyüzüm de güzeldir saçlarımı da çevremdekiler beğenir. fakat malum sorun var ortada.

• diksiyon manasında söylemiştim:)

• Biraz seksi giyinir , kendine bakarsan ve fitness a git zayıflamasan bile formda ve enerjik gözükürsün en azından ve sosyal olursun ! vs vs bu arada kültürlü olman da çok önemli dediğim gibi ; çok film izle , klasik kitapları oku üzerine konuşabileceğiniz kitaplar olsun bir de felsefe ve siyaset konularında kitaplar oku !

• fizik çok önemli yüz güzelliği o kadar önemli değil

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekten erkeğe değişir.

0|0
    0|0
  • bak benimde kuzenım var kiloloydu diyet yaptı kendı bakmaya basladı oldu birafet ebnce sende bunları yap oda 163 boyunda ama yuzu cok guzel sibel

0|0
    0|0
  • Fizik pekte önemli değil bence.

0|0
    0|0
  • Görünüş mühimdir.

0|0
    0|0
  • Onlarin bakis acilari senin ölçülerinle dogru orantili degil. Kendi olcutleriyle iliskili.

0|0
    0|0
  • önce fiziğe bakan erkek zaten sapıktır onunla neyapıcaksın?daha kaliteli erkekler varken...

1|0
    0|0
  • yüz güzelse fizik çok mühim değildir fakat vücut ne kadar taş da olsa yüzü güzel değilse o kız olmasa da olurdur. kese kağıdı kurtarıcı olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...