Derbi Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray Beşiktaş derbisi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ben maç galatasarayındı diyorum

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Herşey bir yana, çok güzel bir maç oldu.
    İlk yarıda Galatasaray, Barcelona gibi oynadı, ikinci yarıda Beşiktaş Bayern Münih gibi oynadı.
    Maç üst düzey bir şampiyonlar ligi maçı gibiydi adeta.

Şu gerçek ortaya net bir şekilde çıktı ki, bu iki takımda bizim ligimizin üstünde.
    Yani bu yıl çok açık şekilde görülüyor ki lig bu ikisi arasında geçecek, fenerbahçe dahil hiçbir takım bu ikisine rakip dahi olamaz...
    Tebrikler Galatasaray
    Tebrikler Beşiktaş

1|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerbahçeliyim , Beşiktaş yanlış kadroyla çıktı , Galatasaray geçen seneye göre daha dinç bir takım olmuş. Seyir zevki yüksekti. Maçın son dk maç iki takıma da gidebilirdi.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Fenerbahçe'li olarak Şenol Güneş'in sırf yerlileri oynatma çabasından dolayı maçın 2-0'a geldiğini daha sonra normalde çıkarması gereken kadroyu 2. yarı kullanınca maçı berabere bitirdi..

0|1
    0|0
  • neden galatasarayındı?

0|0
    1|1
    • 2ay

Kendilerini gevşettiler 2 gol attıktan sonra 60. dakikadan sonra beşiktaş bastırdı eger 2 attık diye gevşemeselerdi boyle sonuc olacagını sanmıyorum

• 2ay

beşiktaş agır geldi bence

• https://www.instagram.com/p/BKtzvJKBjcU/ maçtan sonra harika gidiyo 😂

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve bence ligin en iyi takımına karşı iyi oynadık iyi maçtı

0|1
    0|1
  • GS 2 puanı bıraktı işin özü bu, beşiktaşı madara etti önce süper kupayı kazandı, şimdide ligde

1|2
    0|1
  • Maç tamamen Galatasarayındı ilk 70 dakka sahanin hakimiydi en net pozisyonlar yine Gsye aitti.
    Ama ilk yarıda Marceloyu atmayıp Caner ve Olcaya kart göstermeyen hakeme yaziklar olsun

2|2
    0|1
  • Levent Nazifoglu: “1 puana sevindik. Avrupada her takim Vodafone Arena`da 1 puana razi olur. Bizde 1 puana razi olduk.” benim yorumum = q7 son dakika atamadı atiba dogru vuramadı cenk kafayla dışarı attı bırak kafayla gögsüyle yumuşatıp pis burun vursa goldü bence maçın hakkı 5-3 beşiktaştı not = FENERBAHÇELİYİM

0|2
    2|3
Yükleniyor...