ıntıhar etmeye kalkısıyor ne yapardınız ? yok mu kurtulus yolu

sevgilinizin davranıslarınızdan oldukca sogudunuz cunku sıze sureklı hakaret edıyor bagırıyor .sonra da sızı sevdıgını soyluyor.sizin ayaklarınıza kapandı kılometrelerce yolun kahrını cektı fıkırlerınız uyusmuyor dıye ve hakaret ettıgı ıcın ayrılmak ıstedıgınızı belırttınız o ben senı bırakmam kendımı oldurecem senı sag bırakmam senı oldururm kendmıde oldururm gıbı sozler ettı .gıt savcılıga skayet et senden baska kaybedecek bırseym yok dedı ve savcılıga gıdecegımı gordugu halde hıc oralı olmadı .ıntıhar edecegını soyluyor napardınz .ona karsı sevgınız bıttı sogudunz ama kendını oldurecegnı soyluyor ve yapmaya kalkıstı sız engel oldunuz ..ne yapardnz ?

Güncellemeler:
şayet ıntıhar ederse bıle suclu ben olurum .bırakacagı mektupta benım bu durumdan sorumlu oldugumu yazacakmıs

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen nerelisin

0|0
    0|0
    • inançla ne alakası varya .

• intahar edenin cennette yeri yok..bende edecektim eski sevgilim için geçmişte ama değmez

Erkekler Ne Diyor 4

• oha harbı psıkopat mıs nasıl bı belaya bulastın abi sen

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi. ama dik durdum. Ona kendi kararı olduğunu söyledim ve intiharın doğru karar olmadığını. sonunda kabullendi ayrılğı. Gerçekten zor bir süreç ama doğru olanı yapmalısın

0|0
    0|0
  • böyle çocukça davranan birinden sevgili olmaz kim ne derse desin . Bence ilişkiyi bırak elbet unutur gider .İntihar ederse de senin hiç bir suçun yok kendi bileceği iş bu. O zaman herkes sevdiği kıza kavuşması için intihar tehditi ile korkutsun kızı buna ne saçma iş bea .

0|0
    0|0
  • shızofren manısa bakırköy u ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...