En yakın arkadaşınız ve sevgiliniz aranızda kalsanız ne yaparsınız?

Uzun süredir beraber olduğunuz sevgiliniz ile yine uzun zamandır tanıdığınız her şeyinizi ilk onunla paylaştığınız beraber gülüp eğlendiğiniz arkadaşınız çok ciddi bir tartışma yaşasa ve sizin artık bir tercih yapma zamanınız gelmişse ne yapardınız?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kim haklıysa ondan yana olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence sevgilini seç tabi sevgilin kıymet bilecek biriyse. Çünkü o senin bunca yaptığına karşı seni baş üstünde tutacaktır. Senin yaptığında az buz bişi değiL. Ömrün boyunca onun en değerlisi kalma fırsatı bence bu.

0|0
    0|0
  • Tartışmada haklı olana göre tavır koyarım, tek tercih söz konusu değil, ya ikisi gider, ya da ikisi kalır hayatımda...

cut.

0|0
    0|0
  • sürekli bu oluyor ya bıktım valla ne diye kavga ediyorlar barışsınlar yoksa ikisinden de ayrılırım.

0|0
    0|0
  • bir kere yaptım...senelerdir tanıdıgım, hastalıgımda, eglencemde, aglarken yanımda olan arkadasımı sectim. Ne kadar sevsemde hiç kimse hayatımda 4 kişi için o mu ben mi diyemez.Sevgilim olan kişi bile bile hiç diyemez.

0|0
    0|0
  • bu sizin sorununuz olabilir ama ben ikinizi de bırakamam ikisinede bu açıklamayı yap kem küm eden olursa madem benim iyiliğimi istemiyosun kendine iyi bak de.

0|0
    0|0
  • sevgiliye posta

0|0
    0|0
  • zxzx2008 sorusunu en ideal cevap olarak görüyorum bende böyle davranırdım

0|0
    0|0
  • arkadaşımı seçerdim eğer haklısay tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1