Bu skor Fenerbahçeye yaramadı mı?

Gs 11 Bjk 11 Fenerbahçe yenerse 7 olucak fark 4 olucak bu skor ençok Fenerbahçeye yaramadı mı. Burdan şunu çıkartıyoruz Bjk hakemler olmadan maç kazanamıyor siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Ligin alt sırasındaki fb için ne faydası olacak. Asil osmanlı ve basaksehire yaradı siz alttakiler le uğraşın

0|1
    0|0
  • Bugün hakemde vardı arkalarında ancak yine kazanamadılar ilk yarı biterken Marcelo attığı tekmeye kırmızı verse maç farka giderdi hakem sarıyı bırak dönüp bakmadı bile Caner işaret parmağıyla tehtitleri Olcayı saymıyorum bile seyirciyi ve hakemi arkasına alan Beşiktaş vardı sahada 1 puan ile ne şiş ne kabep misali tabiki Fenerbahçe yenerse 7 puan yapıcak yaradı diyebiliriz ki zaten dha çok erken çok sular akar ligde.

0|1
    0|2
    • 2ay

Aynen öyle Gs teknik direktör tecrübeli olsaydı maç berabere bitmezdi. Selçuk Snejder'e dounulmuyor. Yasin 80 dakika oyunda durdu.4-4-2 ye dönmüş hızlı adamla bvurucan sok Sinan Gümüş'ü 3 gelsin ya da bitmiş orta sahaya De Jong'u sok güçlendir.

• 2ay

Kardeş o günden sonra dikkat ettim hep aynısın işine geliyorsa yazıyorsun sonra da ben gizlilerin hepsine kızıyorum diyorsun

• 2ay

@ElvirBalic Hepsine derken o an takım ayırt etmem yani ayrıca dediğim gibi yazan GS lilerin yazış şeklinden sorudan anlıyorum kim olduğunu herkesin içinde uyarmamda gerekmiyor illaki ki her gizli cevabı soruyada kızamam tepki koyamam denk gelirse o an takım ayırt etmem bazen direk soruya bakıyorum gizli olduğunu bile unutuyorum mantıklı soru soranda var bu bir hak ancak gizliden trol sornlara tepkim.

• FB'ye yaradı evet ama FB'nin GS maçına kadar 6 karşılaşması var ligde ve bu karşılaşmalardan minimum 5 galibiyetle 15 puan toplamamız lazım.

0|0
    0|0
  • Bugün belli olacak

0|0
    0|0
    • 2ay

Bizim takım daha hazır değil. Çok zor daha belirli bir düzeye gelip galibiyet serisi yakalamak gerekli. Takımın hazır olup olmadığı bugün takımın uyumlu , beraber oynaması mümkün olursa inşallah akşam belli olacak.

• 2ay

Aynen umarım.

• fenerin maçta alacağı skora göre değişir

0|0
    0|0
  • farketmez arenada fenere de beşiktaşa da yaslarız

0|1
    0|0
  • aynen olmasa hakem 6 atarız aman goyam

0|0
    0|0
  • :)))) geldiii

0|0
    0|0
  • Beşiktaş dünde hakem sayesinde 1 puanı aldı neyse Kadıköyde Gs böyle oynayamaz herkesi Kadıköyü ayrı tutsun.

0|0
    0|1
Yükleniyor...