Arkadaş kazığımı bilemedim.

Şu karışık durumlarda boş birşey belki ama canımı sıktı bu olay. Memlekete geldğimde görüştüğümüz bir arkadaş vardı görüştük yine oturduk konuştuk dönüşte gözlük bende kalsın bu gün dedi geceydi ( 250 tl ye 1 ay önce aldım ) peki dedim . 3 gün sonra buluştuk yine kafasından çıkarmadı otobüse istedim kanka cuma günü veririm dedi güldü hızlandı bindi birden peki dedim güldüm bende . Cuma okula gidicektim başka ilde okuyorum .

Mesaj attım gece döndü annem rahatsızlandı biraz iyi şimdi başındayım diye geçmiş olsun dedim. Cuma aradım açmadı baya yine aksam 8 gibi aradı hastaneye geldim şimdi annemin telinden arıyorum bugün veremem yarın haber vericem dedi. Sabah kardesim bugün imkansız vermem dedi gidicem ayarlayabirsen iyi olur dedim bakarız falan dedi. Sonra kapatmış telefonu aradım ulasılmadı bir ara actı mesaj iletildi dedi aramaya kalmadan yine kapatmış . Bare annesini arayım diye aradım numarayı arkadaşı çıktı yanlış numara falan dedi. Bilmiyorum şaşkınım 2 gündür erteliyorum ama yarın gitmem lazım sabahta pazar 2 sınavım var diyodu. Canım harbi sıkıldı evinide bilmiyorum ki dayanayım hala benmi yanlış anlıyorum diyorum ama yok . Siz olsanız ne yapardınız . Parasında değilim . Ben birisinin ufak şeyi bende kalsa bir an önce versem diye bakıyorum ama yok yok

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gözlük gitti geri alamazsın bu sevdadan vazgeç.mesaj at o gözlük ...de :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...