Galatasaray Galibiyeti Az Farkla Kaçırdı Siz Nasıl Buldunuz Galatasaray ı?

Malasef yine Chedjou yine hata. Süper kupa macindada Beşiktaşa resmen bir gol hediye etmişti bugünde aynısını yaptı. Ben bugün Galatasaray ı çok iyi buldum özellikle bu kadar rakip taraftarın önünde ilk 60 dk çok iyi oynamak ve daha net pozisyonlara girmek kolay değil.
Hakem ile ilgili sadece söyleyeceğim Erene yapılan harekete kırmızı kart çıkması gerekirdi.

Geçen hafta Erenin efsane golünden sonra bu haftada Bruma efsane bir gol attı. Bence Galatasaray Türk Telekom Arenada kolay kolay puan kaybetmez heleki bugünki maç Arenada olsaydı çok farklı şeyler olurdu.

Herşeye rağmen keyifli bir derbi oldu maçın son dakikalarinda maç 3-2 Gs lehine ya da 3-2 Bjk lehinede bitebilirdi düşünün maç bitmiş bir tarafta Josue diğer tarafta Quaresma kaçırdıklari gole üzülüyorlar

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle zevkli keyifli bir karşılaşma oldu evet galip gelebilirdik hakem ilk yarı Marcelo'yu atsa farkada gidebilirdik sadece oda değil çoğu takdir hakkını bjk den yana kullandı Chedcou evet özgüveni çok fazla iyi oyuncu ama böyle hataları en az düzeye indirmesi daha basit oynaması gerekiyor kendide farkında özür diledi zaten genl olarak fena değildik eksiklerimiz olmasa mesela De Jong hamlesi 65 den sonra Selçuğu alıp sokabilirdi ya da Poldi olsa yine o dakikalarda Yasinin yerine girebilirdi daha gelecek oyuncularımız var hamle gücümüz zayıfdı ama yinede 1 puan iyidir dediğin gibi Samiyende olsa çok farklı olabilirdi maç hakemi ve seyirciyi arkasına alınca Beşiktaş işler zorlaştı ama dediğim gibi yenemiyorsan yenilmiceksin sağlık olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmediğimiz bir sonuç ama gayet iyi oynadık herşeyin sonu değil. Daha da iyi olacağız.

0|1
    0|0
    • 2ay

Tabikide ilk 5 hafta sonunda 3 deplasmana çıkmışız ve bir maçıda seyircisiz oynadık. Bjkde hafife alinacak bir takim değil özellikle ilk yarida bu skor ve oyun harikaydi

Erkekler Ne Diyor 11

• Şenol Güneş ikinci yarıdaki gibi oynatsa Beşiktaş güle oynaya kazanırdı maçı, Riekernik tecrübesiz olduğunu ikinci yari hamle yapamayarak ispatladı...

Bu maçı tarafsız olarak izleyenler çok zevk almistir , bol pozisyonlu güzel derbi oldu

0|1
    0|2
    • 2ay

Riekerink in eksikleri var ama takimi hazırlayışı sistemi çok iyi sadece oyuna müdahale etmekte geç kaliyor ama bence en büyük pay burda Chedjounun inanilmaz bir hata yapti. Ama Galatasaray gerçekten deplasmanda çok iyi oynadı. Bence Beşiktaşa güç veren taraftariydi.

• Riekerink hamle konusunda erken davransaydı kendi stadlarında madara olacaklardı. Chedjou artık fiyata bakilmadan yollanmalı bize zarardan başka bir şey değil. Umudumuz Serdar Aziz, o da kronik sakat. Bizi şaşırtıp formda dönerse acilen Chedjou kadro dışı bırakılmalı. 2 golüde o hediye etti. Neyse Arenada bunlara guzel bir şov yapacagiz sistem otursun bi' ucuz yırttılar.

0|0
    0|0
  • Bence Galatasaray kaçirmadi, Besiktas kaçirdi galibiyeti.
    Beraberligi bulduktan sonra Besiktasin gol yeme olasiligi Galatasaray'a oranla daha düsüktü.
    Bence 5 dakika daha oynansaydi maç, Besiktas 3. golü bulurdu

0|3
    0|2
    • 2ay

2-0 öne geçtikten sonra 2 gol yemek ve rakibinde seyirciyi arkasına alıp moral bulması sence normal degilmi? Oyunun son bölümlerine bakmamak lazim 60 dk Galatasaray oyunu vardi sahada.

• 2ay

maç 90 dakika ama. Ben galatasaray kötü oynadi demedim. iki takim da güzel oldu ve keyifli bir maç'di. zaten iki takimi da tutmuyorum ben. tarafsiz bir yorum'du benimkisi.
      dedim ya, bana göre maçin sonunda galibiyeti kaçiran besiktas'di

• Maç BEŞİKTAŞ'ın hakkıydı serbest vuruşlarda geçirilen süreler oyunu soğutma çabaları gösteren bir galatasaray vardı ve ne kadar beceriksiz olduğunu gösterdiler futbolda birazda şans vardır galatarayın 1. golü şanstı 2. golü güzeldi ama 2. yarı top oynayamadılar siz boşverin bu sene şampiyon BEŞİKTAŞ.

0|2
    0|4
    • 2ay

Çok taraflı bir yorum bu. Deplasman oynayan her takim oyunu soğutmak ister. Ilk 60 dk sahada Galatasaray vardi

• 2ay

Caner ve Olcayinda hareketlerine bak istersen. Neyse senin gibi gözü boyanmış birisiyle daha tartışmak istemiyorum.

• 2ay

gözü boynamış diyorsun Galatasaraylı olup konu açıyorsun BEŞİKTAŞlı biri yorum yapınca gözü boyanmış oluyor serbest vuruş kazandığımızda gökhana yapılan harekette bruma topu eline alıyor ve oyun oynuyor bu ne kadar doğru bir hareket köşe vuruşu kullanmaya gidiliyor top sektiriliyor oyun oynanıyor bu ne kadar doğru bir hareket olcay orda hiç birşey yapmamışken faul verildi lütfen maçın tekrarını izleyin ve yapılan faulleri ağır çekimde izleyin.

• 2/0 dedim dedim inanmadınız bak ne oldu :D

0|0
    0|0
  • Eksik ama iyiydi kaçırdık galibiyeti

0|0
    0|0
  • kupa maçı olsaydı acımazdı :D lige renk katmak için böyle yaptı :D

0|0
    0|0
  • ipekim bu sana gelsin yeme bizi ; )
    https://www.youtube.com/watch?v=kiBo_Yebvbw

0|0
    0|0
  • kotu buldum ikinci yarı td yok takimin basinda normal adam gibi hoca olsa almisti maçı gs

0|0
    0|0
  • Bence Reikerink bir mucize Galatasaray icin, onu takima kazandiran Sneijder de buyuk bir Galatasarayli

0|1
    0|0
    • 2ay

Riekerink bence takimi çok iyi hazırlıyor sistemi ve mantalitesi harika tek eksiği maç başladıktan sonra oyuna iyi müdahale edememesi ama onuda aşacaktır

• 2ay

Riekerink olmasa bu takim ilk 10 un altinda kalirdi. Kullerden dogurdu tekrar, Bruma yilin transferi oldu , derdiyok beklenenden fazlasini veriyor belkide kariyer golunu gecer

• 2ay

Haklısın Riekerink zaten geçen seneden iyi sinyaller veriyodu bide Podolski ve De Jong oynayınca daha iyi bir Galatasaray izleriz.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• hersey iyi hos
    defansimiz niye bos

0|0
    0|0
Yükleniyor...