Silahlara merakınız var mı ? Varsa hangisi ?

Ben magnum 8.6'lık kullanıyorum.Silah tutkunu olan var mı ya da evde bulunduran ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bende silah tutkunuyum.Ben daha çok yarı otomatik tabancaları tercih ediyorum.Revolver(toplu tabanca) mermi kapasitesi ve doldurma hızı bakımından bana ilkel gibi gelse de dünya üzerinde ki bir çok tüfekten daha etkili olabiliyorlar.

Ben 45 acp'lik silahlara çok düşkünüm, Usp,hk45,Colt 1911,Smith&wesson 45 acp yarı otomatikler başta olmak üzere savunma amaçlı daha çok Sig sauser p226 .357 modelinin dünya üzerinde ki en iyi savunma silahı olduğunu düşünüyorum.

Koleksiyon amaçlı; Smith&Wesson 686,Colt anaconda,Colt Python gibi 44 magnum ve .357 magnum'luk toplu tabancaları severim.

21 yaşını resmi olarak doldurmadığım için silah ruhsatım yok kaldı ki bu kadar pahalı ve kaliteli silahları alacak kadar param olur mu onuda bilmiyorum.Ancak ikinci el silaha düşecek olursam cz 75,Hi- Power browning(namı değer 14'lü),Beretta f92 yerli silah alacak olursa Zigana m1911,Zigana F ya da Zigana T alırdım.

Benim silahlara aşırı ilgim var ve şimdilik düşkün olduğum veya yaşım tuttuğu zaman alırsam alacağım modelleri yazdım.Bana önerebileceğiniz bir model varsa memnun olurum!

0|0
    0|0
    • Eyvallah bilgiler için .

• Doğu Karedeniz'den çıktıkları hakkında hiç bir şüphem yok sizinle aynı fikirdeyim ancak dünya silahlı olimpiyat oyunları ve yarışmalarında Sırplar hep kazanıyor.Zaten yarışa katılan Türk yok.Tükler'den bir kişi katılsa anasını ağlatır onlarında bizim vatandaşlar gerek bile duymuyor bu alanda kendinin göstermeye.Bence Sırplardan daha iyiyiz!

• Aynen askeri atışlarda çok daha iyiyiz,bizle baş edemezler.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Merakım var bir aksilik olmazsa bunu alıcam , mükemmel bir işçiliğe ve görünüme sahip link bakalım .

0|1
    0|0
    • Beğendim reis,10 üzerinden 9 görüntü gerçekten çok iyi.

• İncelerim onuda teşekkürler .

• Evet estetik açıdan hoş duruyor ve yerli firmalardan en iyi silah üreten firma bu.Babam da bu firmanın silahı var yaklaşık 2 yıldır kullanıyor.Hiç bir şikayetini duymadım.Ayrıca silahın gövdesi polimer büyük olasılıkla çok hafif olduğu için daha istikrarlı atışlara olanak sağladığı gibi karmaşık bir mekanizması yoktur.Bu da daha düşük olasılıkla tutukluluğa neden olur.Tek sorunu çabuk sıyrılan bir boyası vardır ve narin bir silahtır.Dikkatli bakıldıkça sorun teşkil etmez!

• Silah ruhsatım çıksa edineceğim bir tane ama çıkmadı. Ufak, gösterişsiz,işlemesiz, metalik renkte, şarjörlü tip tabancalar favorim.

0|1
    0|0
  • Beretta 391 model tufek ve jericho tabancam var

0|1
    0|0
  • Silahlarla hiç aram yok açıkçası. Yani severim ama kullanmam.

0|1
    0|0
  • 1 kurusıkı var maçtan sonra patlatmak için

0|0
    0|0
    • Kuru sıkı silahlar caydırıcılık amaçlı savunma için kullanılır ve bu silahlarda kimi zaman tehlike arz edeceğinden taşımak için ya da bulundurmak için bir belgeyi yasal yollardan almanız gerekir.Ayrıca kuru sıkı dahil olsa çıkardığı ses kamuya zarar olarak kabul edildiğinden gereksiz ve kötü amaçlı kullanımda 11 ay hapis cezasıyla başlar!Bilginize!

• Bilinçsiz vatandaşınız var apartmanda ben olsam hemen şikayet ederdim."Memur bey aparmanımızın çatısında ateşli silah kullanan bir manyak var, rast gele sağ,sola ateş açıyor."11 ay hapis cezası var haberin olsun!

• aparman senden korktuktan sonra hicbirşey yapamaz merak etme:) sadece derbilerde patlatıyorum o kadar

• RPG, m16 ,çifte , pompalı son 3ünü kullandım bir baştaki kaldı ;:D

0|0
    0|0
  • Silahı hicbir zaman sevmedim.Ne silah alırım nede silahı olan sahıslar ile dostluk yaparım..

0|0
    0|0
    • Amerika'da bir banka soygunu olur ve soyguncular 4 kişidir.Bir kaç güvenlik görevlisi yaralanır bazı insanlarda ölür.Soyguncular kaçmayı başarır.Kaçtıktan yaklaşı 1 hafta sonra her bir soyguncu teker teker yakalanır ve hapishaneye gönderilir!Türkiye'de bir banka soygunu gerçekleşir.Yeri tam olarak aklımda değil silahlı soyguncular 4 kişidir ve içeri girip silahını çıkartır çıkartmaz güvenlik görevlileri dışında 18 silahlı sivil soyguncuları yakalar.Sivillerin silahları ruhsatlıdır!

• Ardesen ise normaldir.

• merakım yok

0|1
    0|0
  • glock 19

0|1
    1|0
    • Ülkemizde MKE'ye geldiği günden beri büyük bir ilgi gördü ve beğeni topladı.Hafif,güvenilir ve dayanıklıdır.Müthiş bir savunma ve saldırı silahıdır.Mekanizmasında tutukluluğa neden olacak bir parça olmadığında çok düşük olasılıkla tutukluluk yapar.Kum,su,yağmur,çamurdan etkilenmez ve askeri şartlara göre dizayn edilişi sahibine güven veren bir silahtır.Taşıması gizlemesi çok kolaydır.Şahsen silahtan anladığınızı tek kelimeyle belli ediyorsunuz!

• @KızTerbiyecisi m200 invertion 😉

Yükleniyor...