Ne gaza gelen milletiz ya

yok gezi parkı yürüyüşü yapıyolarmış ulan madem cevrecisin madem gezi parkı için ordasın madem dogru düzgün bir insansın neden elinde molotoflar yüzünde bezler örtülü saga sola nedensaldırıyosun ? Madem amacın iyi bişey neden çevik kuvvete sopayla vuruyosun ? Madem niyetin ağaçların kesilmemesi polise niye taş atıyosun ? Madem senin derdin hükümetle neden polisten acısını cıkartıyosun ?! Sen eğer polise sopayla vurursan o sopayı senin bir tarafına sokmasınıda bilirler. Eğer sen polise hareket çekersen o parmagını kırmasınıda bilirler. UYANIN biraz UYANIN amaç gezi parkı değil amaç halkı polise düşman ettirmek amaç iç savaşı tetiklemek ! önce askeri ettirdiler sonra polisi yapmayın şöyle işler ya yapmayın !

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gaz mı ?

o gaz dedigin sadece meydanlarda var.

ya iyiz izlesene sen ne saldırması?

sana vurana sana su sıkana birşey yapma öl . bu mu ?

öyle duracak mısın yani?

arkadaşım etki tepkidir o. birşey bilmiyorsan biraz tv izle. halktv yi izle

hiçbirşey yapmadan tazyik ve gaz atılan yerden bahsediyoruz. iyi izle . kafana göre bilmeden yorum yapma. birşey bilmeden kafana göre yapıyorsun.

orantısız gücün anlamını araştır ekşiye mi bakıcan nereye bakacaksan.

bu sadece geziparkına degil daha önce cıkan bir sürü seye öfke. anladın ?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Olayı ağaç kesme sanıyosanız harbi kafanız basmıyo bişeylere..

Arkadaşım olayları polis başladı şafak operasyonuyla çadırlara gaz bombasıyla tazyikli suyla saldırmasalardı olaylar bu safhaya gelmeyecekti bak polis taksimden çekildi kaç saattir tek olay olmuyor problemin kimde olduğunu anlamak bu kadar zor mu?

2|2
    1|1
  • gizliden saydırmaya çalışan ne çok pembeli türedi iki gündür.bunların beyinleri zemzemle yıkanmış fikir işlemez.

yazık :/

5|1
    3|0
  • He ya ne çok gaza geliyoruz. Biber gazı bitiriyor gaz bombaları başlıyor. Yetmiyor TOMA'lardan biber gazlı su sıkıyorlar. O da yetmiyor portakal gazı sıkıyorlar. Çok gaz var : /

2|1
    0|1
  • cevık kuvvet bomba atarken oradakı ınsanların sopayla vurması cok mu garip cok mu illegal a benım gerizekalı kızım.bos bos konusmayın.olayları baslatan polis oldu zaten.provokasyon senın dedıgın sekılde degıl baska sekıllerde oluyor zaten.olay agac olayı da degıl.cogu olayın bırıkımı.cok cabuk gaza gelsek bugune kadar bu olaylar coktan yasanırdı.provokasyon deyıp oradakı gruplar marjınal dıyıp hukumetı haklı cıkarıyorsunuz onların ekmegıne yag suruyorsunuz.bu sadece HALK DIRENISI.bunu kafanıza sokun

1|0
    1|0
  • 1) evet mesele bir gezi parkı yürüyüşünden cıktı.

2) ama sunu bil öncelikle millet degil polisler hayinlik yapıyo tayyipi n yalakalgını yapıyor.

3 mesele gezi parkı degil mesele atatürk ve inönüye ayyas denmesi

4 mesele gezi parkı degil alevileri katledenin adını köprüye verilmesi

5 mesele gezi parkı degil basbakanın halkına emir vermesi

6 mesele b asbakanın kendini padişah sanıp kendii sonunu getirmesi

daha saymadım cok sey var ve sunu bil madem cok bilmişsn ya yiyosa gizli olmasana !

0|0
    1|0
    • bir yerde yazdım sözde su oku sayın soru soran gizli korkak. !

kimse kusura bakmasın ama ülkesini kuran kurucusuna ayyaş diyen bir ülke başbakanı olabilir mi sevmezsin ama dersin ki bu ülkeyi kurmuş o der ve o olmasa ben olamazdim der saygı duyar ve sonra güzel bir ülke başbakanı olur gerçekten birşeyler yapar yaranmaya çalışmaz abd ye felan ülkeni geliştirip devam ederdin ve sanıyormusunuz bu sadece gezi parkı için bu birikmiş öfke bu sabırn bittiği yer ve lütfen artık akp savunuculuğunu yap

• Amac ben hersey yaparim benim dedigim her zaman olucak benle ayni dusunmuyorsan yersin sopayi zihniyetini yikmak

1|1
    1|0
  • Olayın sadece provokasyona maruz kalan taraflarını irdelediğin için teşekkür ederim.

1|0
    1|0
  • polis saldırınca molotof ve sapan timlerine haber verildi yoksa gayet düzgün bir eylemdi minik beyinlim

2|0
    1|0
    • ne alakası var? sadece komunistler değil mhpli olup ben bu ülkeye askerlik yapmam diyeni çok gördüm çakma milliyetçiler ne oalcak

• Solcu arkadaşlarım askerimiz canımız bizim diyor. Hemde dhkp-c ye oy verenler çelişkiye bak ya

• Bugün Denizlide ' de Vardı. Gerçekten Çok Çabuk Gaza Geliyoruz Neye Tepki Verdiğini Bile Bilmeyen İnsanlar Vardı. Provokasyoncuların Hepsi Bugün Oradaydı.!

1|0
    0|1
  • sen sorunu soraraken neden gizli soruyosun madem bu kadar hak hukuk savuncususun

1|1
    1|1
    • olum gizlilik yalancılık anlamına mı geliyo?

ezbere konuşma saf

• işte senin düşünce kapasitende bu kadar arkadaşım

• sen yureklce gzlden soru sorma ondan sonra gel muhatap alyım seni

• Bir bitmediniz

0|0
    1|2
  • yeter la tamam yeter sormayın artık bu soruları

0|0
    2|2
  • kafa kapatmaktan beyni eriyen tiplerden bir gizli bu..

1|0
    0|0
  • galeyana getirdiler.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 13

• o adamlar çevre için orda değil yeter kesin artık ağaç demeyi.bu zamana kadar sindirilmiş toplum hakkını istiyor orda olanların cogunluğu Türk bdp li bilmem neli felan değil tayyibin diktatör tavırlarından bıkmış insanlar bayram kutlaması yasaklanıyo reyhanlıda patlama oluyo medya susturuluyo herşey tayyibin istediği düzende gidiyo.avm yapılmasını istemiyor demek ki halk bu ne biz kararımızı verdik yaparız tavrı bu ne inat?başta küçük bir eylemdi halk saldırgan değildi polis uyguladığı kontrolsüz şiddetle halkın tepkisini kazandı ve o cok savundugun şerefsiz polisler halkına teröristlere yapmadıgından büyük şiddet uyguluyo.çünkü onlara yemiyodu anca kendi halklarını bastırsınlar.işte sebep budur.insanlar artık uyumuyor.uyumayacaklar.

2|1
    2|0
  • o savaşın ortasında bir de poz verip yayınlayanlar çok komikler :D

asparagaslara inanıyor herkes .

0|1
    0|1
  • Sen önce halkınla provokasyon yapan kişiler arasındaki farkı öğren. Ardından gelir halkına kükrersin.

Siz de bir komiksiniz ha, cin olmadan adam çarpmaya çalışmalar falan...

1|1
    1|0
  • he zaten millet sabahin 5inde kalkip günlerdir nöbet tuttuklari kendi cadirlarini kundaklayip birbirlerine gaz bombasi biber gazi karistirilmis tayzikli su skip tekme tokatla birbirlerini hastanelik yaptilar evet.

0|2
    0|0
  • katılıyorum provokasyon yapılıyor açık açık insanları kışkırtıyorlar . yanlış uygulamalar var tabiki bazı yanlış olmaması gereken yaptırımlar var ortada ama olayı çok büyütüyorlar kaos a sürüklemeye çalışıyorlar en ufak değişikliği büyütmeye kalkıyorlar . polisin de bu durumda suçu yok onlara verilen emir doğrultusunda hareket ediyorlar polise karşı şiddet çok saçma anlamsız. taksmdekilerin yarısından fazlası zaten siyasi yaptırımlardan dolayı ordalar amaçları yeşillik doğayı korumak değil.

1|1
    2|0
  • Niye polise taş atıyoruz?

Peki.

0|0
    1|1
  • polisde sanki bastırmaya elinde çiçekle geliyordu ya millette el pençe dursun . polis kimin uşağı ? özel bir kurum mu ?

0|1
    1|0
  • İlk önce gizli olupta bunları yazma. Olay gezi parkı değil olay daha başka şeyler sanırım senin bundan haberin yok. Gezi parkı bunu tetikledi.İnsanlar yavaş yavaş uyanıyor.Tabii ellerinde molotof olacak, polisimizde maşallah yok yok.Neyse sen bu zihniyetle devam et. Kahrolsun faşizm

0|1
    1|0
  • ya bırak ya bunun sadece cevre için olmadıgını hep belirtildi ama sizin beyniniz almak istemiyor

0|1
    1|0
  • Şimdide askerler bizimiz canımız diyorlar. Askerlerden nefret edenler şimdi asker sever oldu. "Ben bu ülkeye askerlik yapmam" diyenler TSK'cı oldu.

0|0
    3|1
  • Anca kendini gizleyerek mesaj yazabilene cevap vermemek lazım.

0|1
    2|0
  • komik ŞEY

0|0
    2|1
  • Gazman oldu bu millet. Gazlı araçlar gibiyiz.Alıştı bunye istiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...