Bu zamana dek yaptığınız en büyük fedakarlık ne oldu?

Öncelikle herkese mutlu akşamlar dilerim, her şey gönlünüzden geçtiği gibi olsun, zaman size yaşayamadığınız kadar mutluluk sunsun.

link İyi dinlemeler.

Öncelikle fedakarlık lügatınızda var mı, varsa bu zaman kadar en büyük fedakarlığınız ne oldu? Aşkta mı, işte mi vb..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• kız arkadaşım için binlerce yaptımda en büyüğü sırf onunla olabilmek zor zamanda olduğunu bilidiğim destek olmak istediğim için kazandığım mühendisliği yazmadım ve aileme olmuyor 1 yıl daha hazırlanıcam dedim çalışıp kendi dershane paramı kaznadım yazın sonra 1 yıl daha kazanıp ankarada kazandım şimdi bilirkteyiz:-)

bide annem kanser olduğunda okulu asıp falan böyle anneme evde bakıyordum

1|0
    0|0
  • Eskiden yaptık birşeyler boşver...

Şarkı güzel keşke ışın olmasaydı bir slayt olaydı korkuç hareket etmiş ama neyse

dinledim tskler...;)

1|0
    0|0
  • Aşkta fedakarlık yapmıştım. Ailemi memleketimi dostlarımı her şeyimi bırakıp gitmiştim. Ama değmemiş.

1|0
    0|0
    • Tecrübe olmuş diyelim, hayat bu her zaman doğru şeyler yaşanmıyor.

• Çok umrumda değil açıkçası. Unuttum gitti. Sadece soruna cevap verdi yani. Pişman değilim. Kendim ettim kendim buldum. Keşkesi yok bu işin.

• aşkta 6 senemi vererek hayatımın en büyük fedakarlığını yaptım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailem istemediği için ayağıma kadar gelen büyük bir fırsatı teptim. Şu anki aklım olsa asla yapmazdım da, bazen koşullar onların dediğini yapmam için gerekebiliyor.

Sanırım yaptığım ve yapabileceğim en büyük fedakarlık buydu. Bundan daha büyük bir fedakarlık yapamam, zannetmiyorum...

1|0
    0|0
    • Hmm anlıyorum her şeyde bir hayır vardır desek olur mu? :)

• Ah, sen de iyi ki bizimlesin. Seni aramızda görmek güzel.

Bir ara gittiğini düşünüp suratım düşmüştü, neyse ki gelmişsin. Hoşgeldin diyelim. :)

En güzel akşamlardan bir demet...

• Vuuu beni tanıyorsun demek ki :)

Özür dileyerek dile getirmek gereken bir şey var ben anımsayamadım pek sanırım nickinde bir değişim söz konusu, o yüzden utanıyorum şuan...

Bu arada hoş buldum efenim :)

• Fedakarlık yapmam kendime bakarim. Ama geçenlerde bir minige şans verdim bu içimdeki tabular adına büyük fedakarlikti.

1|0
    0|0
  • ooooooo neler neler beybim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...