Maçı kim haketti sizce?

Maça tarafsız olarak bakıyorum. Gs haketti bence

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki galatasaray

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Topla oynamada Beşiktaş üstün
    Kaleye atılan ve isabetli şutlarda Beşiktaş önde

Şenol Güneş ikinci yarıdaki gibi başlasa ilk yari ve mac çok daha farklı olurdu

0|0
    0|1
    • 2ay

Bir zahmet kendi evinizde oynuyorsunuz tt arenada bacaklarınız titreyecek

• 2ay

@NKFVAAS gs şike mi yaptı yani? Ligde gelene geçene yenilen takim ligin en iyisini mi yenecekti bırak bu fanatik yorumları

• 2ay

Bilerek yenilmedi ama kazanınca eline birsey gecmiyordu taraftar bile gitmedi o maça o maç fener maçı olsa 40 bin olurdu buna rağmen gs iyi oynamıştı ilk yarı onun dışında tt arenada hiç kazanamadı bjk

• ayagında top tutması bakımından bakarsan topla oynama besıktasın lehıne mama maclar pasa bakmıyor oyun onemlı olana oyun olarak gs daha ıyıydı ama mac berabere bıttı ( koyu bı gs taraftarıyım ama besıktasında hakkını yememek lazım ıkıncı yarı )

0|0
    0|0
    • 2ay

Biz fenerlilerin istediği gbi oldu sonuç.

• 2ay

O başkan gitmeden fener başarılı olamaz bence

• 2ay

o konuda haklı olabılırısn ama dedıgım gıbı zor zamanlarda okadar harcadıgımız ıyı ınsanlar varkı dusunmeden edmıyorum onemlı olan zor zamanlarday anında olmaktır takımın ve zor zamanalrda

• Bence Galatasaray ilk yarı daha iyiyiydi ama oyununun kontrolü anlamında değil savunmaya çekilip Beşiktaş ı durdurma e sonrasında hızlı oyuncua-larıyla yavaş beşiktaş savunmasını ve orta sahasını geçerek gol atma anlamında... Beşiktaş ın hızlı oyuncu sayısı savunmada yok bu bir gerçek orta sahası da hızlı değil çok ama Beşiktaş ın bütün takımlara karşı bir üstünlüğü var geçen seneden beri izliyorum Avrupa maçları dahil Beşiktaş 85-90 dakikaya kadar yüksek tempo oyunuyor ama diğer takımlar 60. dakikada inişe geçiyorlar son 10 dakika tam anlamıyla Beşiktaşın kondisyon üstünlüğü ile geçiliyor bunun çeşitli nedenleri var yaşla çok fazla ilgisi yok onun dışında ortada bir maç oldu ilk yarı Galatasay ın pozisyonları var dı ama sadece bir tanesi çok netti goller dışında ikinci yarı tam tersi oldu bunda Galatasaray ın yorulmasınında etkisi var Şampiyonluk için erken

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak üzüldüm tabi. Ama iki taraf da haketmedi maçı. Beraberlik yakışıyordu öyle de oldu.

0|0
    0|0
  • 1 puan a sükrediyodur bjk herkez macın son 25 dk sına bakarak bjk deniş josue kacırdı golude unutmasınlar

0|0
    0|0
  • maç izlemem

0|0
    0|0
  • bjk haketi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...