Derbinin hakemi Ali Palabıyık sizce nasıl maç yönetti?

Öncelşkle zevkli keyifli maç oldu iki takımıda tebrik etmek lazım. Hakeme gelirsek Beşiktaş hakemide arkasına aldı diyebiliriz bence Caner yaptığı faulleri geç hakeme el kol yapıyor tehtit savuruyor keza Olcay faulleri yine geçtim yardımcı hakemi dövecek kart yok ve Tosic kırmızı kart görmemesi ilginç ilk yarı biterken Eren'e yaptığı faul attığı diz ortada kart bile vermedi sarı kesinde kırmızı bile olabilirdi ikinci yarı daha hafifini ancak kartlık olan pozizyona sarı verdi yani en kötü ikinci sarıdan atılmalıydı kaldıki ilk yarıdaki hareketinde direk kırmızı bile olabilirdi hakemide arkasına alan Beşiktaş vardı sahada mücadele güzeldi siz neler düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
2ay İlk yarı diz darbesi Marcelo kırmızı değil kart bile çıkmadı.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İlk yarıda, Canerin Yasine arkadan çift dalışı sarıkarttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Canerin Ereni arkadan çok şiddetli şekilde yitmesi sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın yan hakeme şiddetli itirazı sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın Carol a arkadan dalması sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda Cenkin ceza sahasında kasıtlı olarak kendini yere atması sarı karttı, hakem vermedi
    İkinci yarıda Cenk bir kez daha aynısını yaptı hakem vermedi.
    İlk yarının son dakikasında Marcelonun bir hava topunda arkadan gelip, Erenin beline attıgı çok şiddetli uçan diz hareketi net bir kırmızı karttı, hakem vermedi.
    İkinci yarıda Talisca nın Yasine attığı tokat net bir kırmızı karttı hakem vermedi.
    Tosic in sarı kartlık faullerini saymadım bile

2|2
    0|4
    • 2ay

Aynen öyle ben çok detaya girmedim.

• 2ay

Ali Palabıyık gibi kart konusunda kimseye acımayan bir hakemin böyle bir maç yönetmesi beni çok şaşırttı.
      Bir anlamda kendini inkar etmiş oldu...

• 2ay

Kesinlikle maçtan öncede dedim gördüğünü çalan eyyam yapmayan diye ama yakıştıramadım bu maçı güvendiğim bir hakemdir ama kurulmuş sanırım.

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bi' penaltı alınca yaygara yapan tipler nedense haksızlık olunca sus pus oluyor. Bu maçı açıkçası Chedjou yüzünden bjkye hediye ettik. Jouse kaçırmasa galibiyet gelse yine hakemin hataları unutulabilirdi. Derbilere hep sıkıntılı hakemler veriyorlar.

2|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Maç galatasarayin hakkiydì yazik oldu yazık

0|1
    0|4
  • Yav son zamanlarda izlediğim en iyi hakemdi. Diğerlerine nazaran. Sneijder'in pozisyonun da hata var. Beşiktaşın lehine de pozisyonlar oldu. Objektif gözle bakarsak çok iyi maç çıkardı.

0|1
    1|1
    • 2ay

Yazdığım pozizyonlar açık ve net hani varsa farklı bir durum söyleyin.

• 2ay

Sneijder'in pozisyonunda gol sayılmamalıydı. Çünkü, kurallara aykırı. Bir çok spor yorumcusunu dinledim. Hiçbiri hakeme kötü demedi. Yani tartışmalı pozisyon yok denicek seviye de.

• 2ay

Sneijder pozizyonu tartışılmadı bile çünkü pc oyunları hakemin kararlarını örtmeye çalışan tipik bjkliler biri ortaya bir taş atıyor hepsi inanıyor :) Ben caner tehtit etti diyorum gözümle gördüm hakeme işaret parmağını kameranın gösterdiği 2 kez salladı Marcelo diziyle vurdu Eren ilk yarı bittiğinde hala yerde kvranıyordu bırak kırmızıyı sarıyı hakem dönüp bakmadı bile diyorum sen ne diyorsun ilk yarı 10 kişi kalsa bjk bu maç farka bile gidebilirdi bak hakemdir hata yapar yarında bizim sahamızda bizim lehimize yapar bunlar futbolda var bunada eywda sporda konuşuyoruz işte yoksa maç zevkliydi ilk yarı biz ikinci yarı bjk iyiydi sadece palabıyık gördüğünü çalan bir hakemdi bu maç ürkekti bu şaşırttı beni.

• Yıllarca galatasaray hakemlerle kazandı derbileri. Hatırla mesela inönü de son derbi toraman burak yılmaz ve beleş penaltı 3-2 bitecek maç 3-3 bitti böyle bariz hata çoktu o zamanlar sesiniz çıkmıyordu arif kendini yere atıp penaltıyla şampiyon olunca sorun yoktu.

0|3
    2|3
    • 2ay

Sorumu tam anlamadın herhalde aslında buda Beşiktaşın hakemi arkasına aldığı gerçeğinin farklı bir şekilde kabul edilişi güzel.

• 2ay

Yıllardır galatasaray hakemle kazanıyordu skora etki etmeyen hakem olunca zorunuza gitti

• 2ay

Tamam gizli.

• Geçen sene her hafta beşiktaşa penaltı verilirken, Beşiktaşın lehine oyun oynanırken iyiydi ya? noldu bu sene

2|1
    0|3
  • Maçın kader anı gol öncesi

http://i.hizliresim.com/A3X2Zp.jpg

0|3
    2|3
    • 2ay

Bruma serbest vuruş kazandığımızda gökhana yapılan harekette bruma topu eline alıyor ve oyun oynuyor bu ne kadar doğru bir hareket köşe vuruşu kullanmaya gidiliyor top sektiriliyor oyun oynanıyor bu ne kadar doğru bir hareket olcay orda hiç birşey yapmamışken faul verildi lütfen maçın tekrarını izleyin ve yapılan faulleri ağır çekimde izleyin.

• Sneyder yanlış takıma ağlama diye şarkı söylemiş bence

2|3
    0|4
    • 2ay

Ağlanıcak bir durum yok skorda sevinin tabi :)

• 2ay

Erken sevindiniz tabi sizin acınızdan kötü oldu. Hakemin size kıyağı olmadımı

• 2ay

benim söylediğim şeyler hakkında yorum yapmıyorsun neden? Tosic naptı Eren'e Caner Olcay naptı hakeme? Söylediklerimde yanlışlık varmı? Bunları konuşalım gizli

Yükleniyor...