Galatasaray 2:2 Beşiktaş?

Siz bu maç hakkında ne düşünüyosunuz bilmiyorum ama ben bir Galatasaraylı olarak hala anlamış değilim nasıl bir oyun oynadığımızın.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• galatasarayin genel tavri omceki senelerde de boyleydi. elimizle 1puan verdik yin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Büyük takım olmak, zaman geçirmek için sürekli yere yatmak değildir, büyük takım olmak 2-0'dan maçı çevirmektir...

Şenol Güneş ikinci yarıdaki gibi oynatsa Beşiktaş güle oynaya kazanırdı maçı, Riekernik tecrübesiz olduğunu ikinci yari hamle yapamayarak ispatladı...

Bu arada gsliler skor 2-0 iken yazdıkları galibiyet twitlerinin %95'ini sildi. Geri kalan erken kutlamacılar ise hesabını kapattı.

0|2
    0|0
  • Baya oldu böyle zevkli maç izlemeyeli iki takımıda tebrik etmek lazım ilk yarı Galatasaray ikinci yarı Bşiktaş oynadı ve 2-2 bitti yenemiyorsan yenilmiceksin deplasmanda 1 puan tabiki önemli maç son dakikalarda iki takımada gitti geldi Josue ve Quaresma çok net fırsatları harcadı ama hakem sınıfta kaldı bütün takdir haklarını Beşiktaş lehine kullandı Olcay ve Caner kart görmemesi Tosic kızarmaması bu maçta olurdu oda oldu hakemide seyirciyide arkasına alan Beşiktaş vardı sahada.

0|1
    0|2
  • değişiklikleri 55 60 ta yapsaydı bizim hoca en fazla 2 1 olurdu değişiklikte çöl geç kaliyor

0|1
    0|0
  • :D o ne lan ben yeniliriz dedim ama ilk yarı gs nin hakkıydı.. 2. yarıyı izlemedim bjk li biri olarak.. ama 2-2 icimden gecmedi degil... en kotu boyle bitebilir dedim.. oyle de oldu..

0|0
    0|0
  • İlk yarı oynayıp ikinci yarı yattı = )

0|0
    0|0
  • Son dk da bjk atar sanıyordum ama olmadı

0|0
    0|0
  • Valla en cok bize yaradı. Gerisi benı baglamaz :D

1|0
    0|0
  • kartal hak etti bence

0|0
    0|0
  • elinizdeki maçı verdiniz teşekkür ediyoruz