BJK - GS 2 - 2 ?

2-0 ken 5 e gider bu falan diyenler hala burda mı

0|1
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takım olmak, zaman geçirmek için sürekli yere yatmak değildir, büyük takım olmak 2-0'dan maçı çevirmektir...

Şenol Güneş ikinci yarıdaki gibi oynatsa Beşiktaş güle oynaya kazanırdı maçı, Riekernik tecrübesiz olduğunu ikinci yari hamle yapamayarak ispatladı...

Bu arada gsliler skor 2-0 iken yazdıkları galibiyet twitlerinin %95'ini sildi. Geri kalan erken kutlamacılar ise hesabını kapattı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mac bitince laga luga yapmasi kolay oluyor değil mi? Devre arası far görmüş tavşan gibi bakiniyordunuz

0|1
    0|0
  • Galatasaray aşkınaa :)

0|0
    0|0
  • Burdayim dibine kadar Galatasaray💛❤

0|0
    0|0
  • GS bu gider mi gider..

0|0
    0|0
  • Karaaakaaartaaaalllll ⚫️⚪️

0|0
    0|0
  • 2-0 demiştim 2-2 bitti asıl beşiktaşı barcelona sanan taraftarları burdamı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Baya oldu böyle zevkli maç izlemeyeli iki takımıda tebrik etmek lazım ilk yarı Galatasaray ikinci yarı Bşiktaş oynadı ve 2-2 bitti yenemiyorsan yenilmiceksin deplasmanda 1 puan tabiki önemli maç son dakikalarda iki takımada gitti geldi Josue ve Quaresma çok net fırsatları harcadı ama hakem sınıfta kaldı bütün takdir haklarını Beşiktaş lehine kullandı Olcay ve Caner kart görmemesi Tosic kızarmaması bu maçta olurdu oda oldu hakemide seyirciyide arkasına alan Beşiktaş vardı sahada.

0|0
    0|0
  • Maçtan önce 3 atarız 5 atarız Galatasaray'a diyenler nerde?

0|0
    1|0
  • Hayır 2 . yarı yatacaklarını biliyordum

0|0
    0|0
  • 0dan 2 biter dedim 2den 0 bitti anasını satim

0|0
    0|0
  • ya... biz ev sahibi olarak 1. yarıyı kabullenemiyorum.. nefes aldırmamamız lazımdı bu gs ye

0|0
    0|0
  • 5 e gider diyenlerin kini iyi indirdi BeşiktAşk

0|0
    1|0
  • beraberliğe sevinen adamsınız ne diyelim

0|0
    0|0
  • Bırakın bu işleri 2-0 olunca siz beşiktaşlılar bile eyvah farka gitmeseler bunlar dediniz :D

0|1
    0|1
  • elimizdeki maçı verdik, bık bık konuşmayın bence :
    Süper kupada kupayı kazandık, ligde çelme taktık size son hesap TT arenaya kaldı

0|0
    0|1
  • Beşiktaş adamı madam yapar

0|0
    1|0
Yükleniyor...