Karşınızdaki insan böyle olsa ne düşünürdünüz ?

Siz yok yere tartışma çıkardınız hatta kavgaya kadar sürdürmek istiyorsunuz.Ama karşınızdaki son ana kadar kavga çıkmasını engellemeye çalışıyor .Sizde zannediyorsunuz ki bu korktu , daha çok üstüne gidiyorsunuz ve o insan sizie saldırıyor ve kabul etmesenizde size baya bir vuruyor vuruşuyorsunuz .Kavgadan sonra bile dostluğa önem verdiğini şiddet sevmediğini söylüyor , ve mütavazi davranıyor hani şöyle vurdum böyle kırdım ezmiyor . Böyle bir düşmana nasıl bakarsınız ? Aşırı olgun mu ? Kendi aşmış ne yapabileceğini bilen insan olarak mı ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• olgun ve kendini aşmış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sinirleri tavan yapmış masum bir insan :) bazen kavga için yer arayan insanlara tavrım bu sonra dayak yediklerinde aynısını yapamayacaklar ama yinede seviyeyi düşürmemekten yanayım.

0|1
    0|0
  • Kendini bilen insandır adam gibi uyarmış seni bakdın üstüne gidiyorsun oda tepkisini vermiş sonuç olarak ne ? adan olgunluğunu koruyor.

0|1
    0|0
  • düşmanım değil miş ki o bne düşmanıymışım sadece

0|1
    0|0
  • bence olgun kenedeni bilen biri

0|1
    0|0
  • bu tür insanlara olan oluyor içlerine dert oluyor has adam vesselam uyuzluk yapmasın oda her kimse

0|1
    0|0
  • hep böyle insanlar kazanır işte.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Korkudan yapmıyorsa öyle bir arkadaşım olmasını isterim, tabi kendini korumayı bilsin ama olgun olsun. Bende genelde hep alttan alırım yani ufak tefek olayları büyütmem. Hatta bir keresinde benim boyum 1.91'dir çocuğun teki 1.60 filan birde çok çelimsiz gelip bana şaka yaptı bende iyi niyetten bir şey demedim diye birden gaza geldi :) arkadaşları da varmış sonra şöyle böyle derken mecbur kalkıp iki tane yapıştırdım birde yakasından tutup yere uzatınca kolları da yetişmiyor bana :) yani genelde bende ilk başlarda sakin olduğumdan böyle bir insanla zaten kavga etmem. Allah'a şükür kendimizi biliyoruz.

0|1
    0|0
    • Korkuyor olsa sanırım bir tane vurabilirdi dahada vuramazdı :) Böyle birisini görmedim birde çok mütavazi davranıyor şurama vurdun lan diyosun kavga bu kusura bakma olur böyle şeyler diyor :)

• Yanlış anlama ama iyi yapmış :) hani dayak yemen kötü o ayrı yalnız hak edip dayak yemek ve hak etmeden dayak yemek var, çocuk sana yapma etme demiş :) sende üzerine gidersen olacağı buydu. Birde böyle çocukları kendimde gördüm bizim sınıfta eskiden Mehmet Akif diye bir çocuk vardı bununla herkes dalga geçerdi ama hiç sesini çıkartmazdı, en son çocuğun teki bahçede dalaşmış bunu pert etmiş suratının her yerinden kan akıyor :) ben Mehmet dediklerinde inanamadım düşün yani ne olacağı belli olmaz.

• Nedersen de usta aynen :) Ama bu çocuk zengin çocuğu tipliydi (havalıydı) ondan çok şaşırdım :)

• mutevazi olmayacak ama bende oyle biriyim.kalp kirmanin yeri yok bende. Sanirim olgunluktan. Kendini asmis denmez ama herkeste olmasi gereken...

0|1
    0|0
Yükleniyor...