Futbolu seven, anlayan kızları sever misiniz?

Futbol oynayan ya da anlayan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim
    37%(74)38%(155)Oy Ver40%(81)
  • Candır
    27%(55)26%(106)Oy Ver25%(51)
  • Öyle kız mı olur ya?
    36%(73)36%(144)Oy Ver35%(71)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Futboldan anlarim severimde yani sektirmeyide bilirim ama aşık derecesinde degilim 😂

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• abartmadığı takdirde ewt ve futbolu sırf birilerinin gözüne sokmak için değil sevdiği için oynuyorsa ewt :))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 43

• GLATASARAYLIYIM okulun kız futbol takımındayım ve futbolu çok seviyorum mevkim defans-ortasaha gayette iyi olduğumu düşünüyorum tişikkirler

0|2
    0|0
  • Hiç anlamam futboldan 😂 😂

1|0
    0|0
  • Ben anlarim 💛💙

0|0
    0|0
  • Takim tutsun bazen maç izlesin milli maçlari takip etsin ama fazla fanatik olmasin fotbol oynamasin fazlasi itici duruyor

0|0
    0|0
  • Izlemekten cok oynamak tercihim :)

2|1
    0|0
  • Futbolu anlamayı boşver taraftarı bile anlamıyorum adam bigün takımına övgüler yağdırıyor bigün ölümüne sövüyor

1|0
    0|0
  • Öyle kız mı olur falan yazanlar var ne alaka ya? Spor bu sonuçta herkesin kendi tercihi. Erkeklerde voleybol oynamasın ozaman saçmalık. İzliyorum maçlara da gidiyorum beste de söylerim rakip takima küfür de ederim bizde böyle kızız👍🏁⚽

0|3
    2|0
  • Ben futbol maçı izlemeyi severim ve takımda tutuyorum ama fanatik değilim, fanatik kızlar itici bence

0|0
    0|0
  • Hayir sevmme

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Futbol sevilmez mi be

0|1
    0|0
  • Candır tabi ki !!!

0|0
    1|0
  • Futbol dan anlayan kız candır ben 😊bugun fena bir mac oldu izledim bayılırım futbol izlemeye kacırmam hele ki derbileri

0|0
    0|0
  • ben koyu galatasaraylıyım kanka diyolar böyle kız mı olur diye siz kendinize bakında konuşun diyorum şimdi halı saha maçına çağırıyolar :D

0|0
    0|0
  • Örneğin serenay aktaş gibi bence güzel erkek ler gibi kızlar da seçebilir oynaya bilir :)

2|0
    0|0
  • Caniz biz bence:)

0|0
    0|0
  • Benim gözümde iticidir

0|0
    0|0
  • Sevmemm😂

0|0
    0|0
  • Futbolcuyum vururum ha :D