Ulan bu beşiktaş ne trol takım ya :D?

Fenere özenip yenilmeziz falan diyorlardı :D 2-0 gerideler ulaan galatasarayın kadıköyke 20 dakika önde olmuşluğu yok neyin yenilmezliği bu :D Fenerli olarakda şunuda söylemek istiyorum galatasaray aynı A. madrid gibi oynuyor helal.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet son dakika güzel trolledi Galatasaray'ı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne oldu goller gelince heves kursak ta kaldı :)

0|2
    0|0
    • 2ay

Ben Fenerliyim ve berabere kalınmasını istiyordum :D şimdi daha mutlu oldum :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaa Kacirdim ilk golu Bruma mi atti yoksa Eren falan mi

0|0
    0|0
  • güldüm ya :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kim ya

0|0
    0|0
  • Hadi ordan :D

0|0
    0|0
  • Bu gece beşiktaşlılara çok güldüm hala umutlu umutlu 3-2 yencez diyen var😊

0|0
    0|1
    • 2ay

maç başlamadan önce 3-2 gibi bir tahminde bulunmuştum hakem son düdüğü çalana kadar hiçbir şey belli olmaz ben beşiktaşlı değilim ayrıca sadece burada tarafsız biri olarak yorumda bulunmuştum 3 büyükleri sevmem normalde ama beşiktaşın şimdiki başkanından dolayı beşiktaşı takdir ediyorum ve ufakta olsa bir desteğim olabilir...

• 2ay

muslerada bazen çok hatalı goller yiyebiliyor tabi önündeki defansın hata yapmasıda lazım şu anda beşiktaşın yapabileceği ceza sahasına girmektense uzaktan isabetli sert şutlarla kaleyi yoklamak yerden köşelere doğru bunu yapabilecek oyuncular belli zaten beşiktaşta tabi bu benim düşüncem şenol güneş yani adaşım neler düşünür bilemem :)

• 2ay

@POYRAZ_32 kalemizden uzak allaha yakın olsunlar😆

• He ya he

0|0
    0|0
  • Hadi ordan

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• haayırlısı

0|0
    0|0
  • Brumayı gorcen ronaldo sandım

0|0
    0|0
  • la o degılde ıdda oynayasaydım kasayı ıyı katlıyacakdım ona yanıyorum

0|0
    0|0
  • Bu fenerliler ne kadar erken ötüyor öyle mac 90 dakika :D

0|0
    0|0
  • Aferin valla Gsye çok akilli top oynuyor Sneijder ve Bruma çok uyumlu Fenerle Gs kapışır bu sene

0|0
    0|2
  • Cim Bom kazanır bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur diyordum hep ilk yarı 0-2, inşallah maç Cim Bomun olacak

0|1
    0|1
Yükleniyor...